Пугачова побралася з Галкіним?

12
2

Ось уже кілька днів, як Алла Борисівна може сміливо називати свого коханого Максима Галкіна законним чоловіком. Днями в одному зі столичних загсів 62-річна співачка і 35-річний пародист зареєстрували свої стосунки.

 

Про це повідомили ряд російських ЗМІ з посиланням на наближених до наречених осіб. За словами останніх, пресі про настільки щасливу подію в житті Пугачової і Галкіна знати не потрібно, а тому всі подробиці церемонії тримаються в секреті. 
 
Прокоментувати інформацію, що з'явилася не захотів і офіційний представник Пугачової. Він, втім, і не підтвердив і не спростував чутки про укладення шлюбу між Максимом і Аллою. 
 
А між тим, ця звістка породило нові чутки. Деякі представники вітчизняного шоу-бізнесу впевнені, що на похід в загс Аллу і Максима підштовхнули загальні фінанси. Зокрема, Примадонна вклала кругленьку суму в новий замок молодого гумориста. Крім того, у молодят є спільний бізнес і певні загальні фінансові вкладення. 
 
Але хіба важливо, що стало причиною реєстрації відносин? Може бути, Пугачова і Галкін стали законними чоловіком і дружиною просто з любові. 
 
Новина про чергове заміжжі Алли Борисівни екс-чоловік Філіп Кіркоров коментувати відмовився.

Коментарі

З
Запорожец

Шикарный материал для психиатров... Фрейд и Мазох о такой клинике для своих исследований даже не мечтали... Вероятно жених - некрофил с отсроченными желаниями обусловленными элементами мазохизма...

П
психіатр

ЗООФІЛІЯ

Читайте також