Пуститися берега: На Мукачівщині затримали стоматолога, який продавав амфетамін (ФОТО) (Доповнено)

7
46

Оперативну закупку і затримання провели правоохоронці сьогодні, 18 жовтня.

Як зазначають у Головному управлінні національної поліції Закарпаття, затримано було мешканця села Страбичово, що на Мукачівщині, 1983 року народження, він працював лікарем-стоматологом.

Прямо у себе вдома він продав за 2 тисячі гривень 2 грами метамфетаміну.

Згодом правоохоронці провели у нього дома обшук, під час якого виявили 2 тисячі гривень, два згортки і пакет, в яких загалом було близько 7 грамів білої порошкоподібної речовини, та ювелірні ваги з її залишками.

Все було відправлено на експертиза. Чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України.

19 жовтня Прокуратура Закарпатської області, лікарю-стоматологу, мешканцю села Страбичово, оголосила підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.307 КК України (незаконний збут психотропних речовин).

Коментарі

Д
Ддд

Кого ви шкодуете вин дитей травить наркотов.

П
Підприємець

Наркотики то одно ,ще ходять Фатьови по селах дань збирають з підприємців,я плачу податок державі захистіть мене будь-ласка ,де поліція????????кого не зазвідаву усі тихо платять.

П
Прокурор

http://www.mukachevo.net/ua/news/view/369238

В
вкс

Уже го упустили. одкупився прикиньте........

М
Мука

А про пашковляка малого шось забувають усі, ко главну часть нечисті кришує.

А
айбо

я ушитко розумию але я не вірю шо муй син столяр

Г
Горондянка

Да має ту машину шо розсадив нанюханий в Горонді! .А батькам повів шо мало перепив.Тоді вже треба було задуматися. Статус наркомана,хижа і гроші батьківські,машина на металоломі.

К
Купив

Тарився в ключарках як обично

ПП
Прикольні пельмені.

Наївся я рас ключарських пельмень,сижу під навесом отдихаю і туй прибігає сестра звідать" ти, поїв всі пельмені і неподілився?"кажу Я.она росердилася і побігла сердита на вулицю.А я сижу і думаю шо за херня у мене ж сестри нема :-)

М
мур**

До 23:03 !!!! Не всі люди 40-к кілові то наркомани, він ніколи товстим і не був. Стаж 8 років у нього роботи стоматологом. Шкодувати його нетреба...людина має статус, гроші , машину і два дома.

Т
Тайсон

Оптом дешевше нюхать дураки

К
Ключарки

То пельмени в нас таки дискотечни Тайсона олега

А
Анонімно

Пишіть фамілії хто з дітваків має справу з наркотиками в Страбичові,хай люди бачать,може хтось з батьків прочитає та встигне врятувати сина від біди.

ДМ
До мур.

Яких зависників хватає?шо там завідувати,чоловік має десь біля 8 років стажу нюхає,скоро анорексик 40 кіловий,тут шкодовати треба не завідувати.

Д
док

интересно кого здав кому жити надоило?

Я
я

шкода ципу нетого приняли шо треба

М
мур**

Діма порядочна людина, хороший стоматолог. Багато хто знає його з хорошої сторони, зависників хватає. Найшли з кого " наркоманам робити:)))))) Понятно шо підстава Шось у других обиски не роблять. Коли уже за реальних людей наркоманів будемо шось чути

A
anonim

Привіт всім! Ціпа людина хороша, сам особисто знаю. Те що вім підзавис на цій штуці це одне, а так як він збував амфік ( я маю на увазі, кількість) то так кожен 5 молодий пацан в селі Страбичові препродував, або передавав із своїх рук в інші руки. Якщо так, то можна пересадити велику кількість людей в с.Страбичово. Я не виступаю в сахист Діми, но не тих людей ловлять. Я не буду називати конкретні фамілії, жителі села, знають, або догадуються кого я маю на увазі. В нашій країні все так робиться, Блюки і йому подібні, в тому числі і бігунки з с, Страбичова, купаються в грошах заробленими на людському горі. А такі як Ціпа, це просто показуха, а також лакомний кусок, для наши "органів" щоб витрясти кругленьку суму, і показати що вони щось роблять, а на самому ділі, наші П.О.органи є цастиною цього великого механізму. Р.S Діму трішки жаль, особливо бітьків, але для нього це буди дорогий урок, сам заслужив.

Д
дохтор

добре дякую всім за підтримку,а хто проти мені насрати,я дома,тепер і всьо добре,,а то всьо підстава вот і всьо,,,яка держава така і підстава)))

ЦП
цу па

фаывтм

1
1000

Тупий ЦІПА лиш ганьбу батькам знайшов, а вони в нього дуже порядні і хороші люди.

И
Иван

Нюхай і гний

ДИ
До Ивана

О це ти вилупок )))))

И
Иван

Діму- стоматолога знаю давно. Всі прекрасно знають шо він торгував. За останній час сильно присів сам особисто і тому так виглядав. Як людина він не поганий, але те шо торгував - це факт. Те що наркоман також всі знають. І всі знають що в свій час і тепер його вуйко який поруч живе , завозить на Україну і приймали його неодноразово. І шо? Домик червоний стоїть, процвітає. Поліції він заплатив але шо племінник і син знаркоманились - це йому від Бога подарунок

Л
лола

якось пофіг. як стоматолог норм

Ч
Читач

Печально то шо Поліція всьо знає но неможе нічого зробити або нехоче,прошу звернути увагу СБУ на цю ситуацію підключайте Київ шось робіть!!!!

Р
Ровесник

Шкода батьків,які дали йому всьо в житті для того оби жив як царь.А то боканча тай готово.

!
!!!

Ще б Юрка Боб. закрили, було б зашибісь! А то в селі наркоту легше дістати як свіжі парадички зимою!!! Лиш «кришу» нико не отміняв.

1
123

І доречі, сам він також любитель. На жаль. Мені його шкода по одній причині...був деколи нормальним хлопцем, але звернув не туди.

1
123

Люди, хто з Страбичова знають шо він не перший рік займається, не лише стоматологією! Так шо не треба тут писати «його підставили». Мені дивно, що стільки років ніхто нічого «не бачив», «не чув»!!!

М
Мент

Не пишіть херню шо підставили,з його рук забрали 2 грами наркоти і віддали у його руки мечені 2000 грн.яка у пічу подстава!є оперативна зйомка надіюсь оприлюднять.

9
999

Дуже шкода. Просто підставили хорошу людину та лікаря.

М
Михайло

Він добра і розумна людина. Чудовий спеціаліст і недорогий лікар порівняно з іншими. Мені не віриться що то правда, просто комусь перейшов дорогу. Дев'яності повертаються...

В
Васильови

Да у каждого своє життя,як твої діти начнуть колотися увижу якоє буде твоє !і як будеш щитати.

В
Вася

я щитаю в кожного своє життя. І кожний най дивиться за собою.

Ч
Читач

метамфетамін,первинтин дуже сильно висушує людський організм,якщо стоматолог був занадто худий значить вживав ,не тільки продавав.

І
Іван

так і я так кажу якщо незнаєте та нащо рота откривати.

Н
Неправда

Всі алкоголіки кажуть - я не пю!

І
Іван

я теж його знаю він класний стоматолог і нормальний хлопець. А ви якщо йогонезнаєте та чому пишете все що попало. А я чув та і знаю що то його пвдставили. А ви закрийте своі роти і робіть як вам добре.

П
правда

ви дебіли хоть знаете частку правди що говорите. він супер стоматолог а тощо в нього було то неправда. незнаете нісого а пишете хкйню

ЛЧ
Лікарка чікош

я б його залишила хоть на рік у каталашці ,там його добреб пролічили,бо заплатять вийде буде дальше нюхати,через 2 роки умре,всі наркомани умерають!

К
Камри40

Йсе еміл?

Д
Да!

Мало пізновато взялисьте його треба було роки 4 назад.

Р
Ростік

Як го звати ? На чому їздить ?

S
secsilrf

Нещасний ,не хватало му гроші ,деруть за пломби бешані гроші !Та травити чужих дітей ,інтересно шо зато му дадуть ,бабки є відкупиться .Моя б воля ,забралаби ліцензію і диплом лікаря ,не місце йому в медицині !

В
Ваня

Як там Перечинський голова рда?

Читайте також