Razem: доступна робота за кордоном

3
0

У спробі заробити і поліпшити таким чином власне життя, люди все частіше виїжджають за кордон.

Польща стала найбільш лояльною до українців країною Європейського Союзу. Крім мовної та ментальної схожості, українців приваблює і той фактор, що ця держава лобіює національні інтереси України. Саме через ліберальне законодавство і хороші макроекономічні умови, велика кількість людей емігрують до Польщі, хоча і в Німеччині знайдеться пропозиція для цілеспрямованих здобувачів. Рівень життя безпосередньо залежить від заробітку. Саме той, хто працює, може собі дозволити багато чого - тому працьовиті українці так приваблюють закордонних роботодавців.

Найактуальніші вакансії на Razem

Знайти хорошу роботу з високим доходом можна на сервісі Razem. Тут зібрані актуальні пропозиції з різних куточків Європи - в різних галузях і з адекватними вимогами. Для того щоб ознайомитися з можливостями сервісу, для початку потрібно зареєструватися.

Після входу на сайт користувачеві відкривається електронний формуляр, який потрібно заповнити для того, щоб програма змогла підібрати відповідні вакансії саме для вас. В анкеті є перелік питань щодо робочого стажу, цікавого для вас виду діяльності, наявності документів, а також особистих даних - ПІБ, дати народження та ін. Після цього перед вами з'явиться безліч різних пропозицій від роботодавців. Зліва зверху є вкладки, де можна вибрати потрібну країну, сферу, вид зайнятості. Крім цього, ви також можете вибрати і свої умови - житло, харчування, робочий одяг або допомогу з документами.

Скільки в середньому заробляють робочі?

Найбільш затребувані вакансії відкриті на виробництві - на заводах і фабриках, а також в сфері обслуговування, будівництві або перевезеннях. Вакантні місця може отримати не тільки молодь, але навіть пенсіонери, які їдуть туди в пошуках кращої долі. Багато роботодавців пропонують заробіток для сімейних пар, надаючи все необхідне для комфортного проживання.

Наприклад, співробітник виробництва комплектуючих для авто і авіапромисловості в місяць отримує від 2500 до 3500 злотих. Працівникам дають безкоштовне житло в перший місяць стажування, допомагають з документами і видають одяг. Чоловік віком від 20 до 45 років може заробляти від 3200 до 4000 злотих на місяць на виробництві гальмівних дисків. Кожен співробітник після того, як набирається досвіду в цій сфері, може просити керівника лінії про понаднормових годинах. Таким чином, працюючи в вихідний день, можна отримати надбавку. У Німеччині оклади ще вище. Будівельник без досвіду роботи може розраховувати на заробіток до 2200 євро на місяць.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також