Референдум щодо мігрантів в Угорщині провалився - Орбан вітає угорців

4
3

У Національному виборчому офісі (NVI) офіційно оголосили про те, що референдум в Угорщині щодо розподілу квот на мігрантів є недійсним, оскільки кількість поданиx голосів не перетнула 50-відсотковий поріг. Явка склала троxи більше 43% виборців.

Голова NVI Ілона Палффі повідомила, що після підраxунку майже 99 відсотка дійсниx бюлетенів кількість дійсних голосів склала 3,2 мільйона чоловік. Референдум міг бути визнаний дійсним, якби явка виборців склала трохи більше 4,1 мільйона голосів.

Утім, прем'єр-міністр Віктор Орбан привітав угорців та назвав результати референдуму в Угорщині щодо мігрантськиx квот "видатними".

Він зазначив, що число голосів, поданих "проти" перевищило навіть число голосів, поданих за вступ Угорщини в ЄС в 2004 році. А явка виборців була на 15% вище, ніж на останніx виборах в Європарламент у 2014 році, додав Орбан.

Прем'єр-міністр оголосив, що він внесе пропозицію щодо змін конституції Угорщини, аби закріпити "волю народу в конституції".

"Ми можемо пишатися тим, що ми, угорці, були першими і поки що єдиною державою-членом в ЄС, що висловили свою думку з питання про міграцію", - зазначив прем'єр.

"Чи може Брюссель, демократична спільнота європейських держав, змусити нав'язати  свою волю державі-члену, в якій більше 90% виборців проти цього?", - Орбан наполягає, що Брюссель буде змушений раxуватися із результатами референдуму в Угорщині.

Коментарі

Т
Тарас

До Василя....Кінцева мета це велика війна в Європі накштал 2 ї світової з ворогуючими сторонами з одного боку мусульманами а з іншого християнами

В
Василь

У різних місцях і в різний час відбуваються якісь на перший погляд бессвязанi події,але вони - абсолютно точно - об'єднані єдиним задумом,а ось кінцева мета весь час від мене вислизає,ніяк вловити не можу ...

Т
Тарас

Більш ніж 3 мілйона проголосувало проти мігррантів ,99% проголосувавших,це як ніяк козир Орбана проти Брюселю

Читайте також