Рейтинг партій: "Європейська солідарність" обігнала "Слуг"

7
7

18,9% серед тих, хто визначився з вибором готові віддати свої голоси на користь партії "Європейська солідарність", якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчим часом.

Такі дані оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології, за даними опитування, проведеного 20-21 січня.

"Відносно найвищу підтримку має партія "Європейська солідарність", за яку проголосували б 18,9% серед тих, хто визначився з вибором. Підтримка партії статистично значущо (понад похибку) переважає підтримку інших політичних сил".

Далі йдуть три партії, чия підтримка відрізняється в межах похибки (вони формально "ділять" друге місце): "Слуга народу" (13,7% серед тих, хто визначився з вибором), "Батьківщина" (13,7%) та "ОПЗЖ" (11,6%).

Також набирають понад 5% прохідного бар’єру "Розумна політика" Дмитра Разумкова (7,6%), "Сила і честь" Ігоря Смешка (7,4%) та "Наші" Євгенія Мураєва (5,5%).

"Українську стратегію Гройсмана" підтримують 4,7%, Радикальну партію – 4,6%, "УДАР" – 4,5%.

Соціологи відзначають, що порівняно з груднем 2021 року підтримка партії "Європейська солідарність" статистично значущо зросла (з 15,4% до 18,9% серед тих, хто визначився з вибором).

Водночас, за цей період знизилася підтримка партії "Слуга народу" (з 17,4% до 13,7%). Підтримка інших партій статистично значущо не змінилася.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

2
21:18

забули в мураєвського гомосєка думку спитати

ДН
до нижнього1

Що один майданутий урод, що інший... Це не вибір для України.

Ф
Фазанекош

А де ж поділися 73% фанатів просто парня с народа?

Е
Еган

У нас всі вибори проходять не за когось,а проти когось.Бо реально нормальних кандидатів немає. І по містах так само.Люди голосували не за Андрієва, а проти Ратушняка і Погорєлова. От і маємо те,що маємо

Л
Лайбак

Ого і Юлька близько

ДН
до нижнього

Петька наш ПРЕЗИДЕНТ

Е
Е

У этих сволочей есть ещё рейтинг? их всех на нары давно пора.

Читайте також