Резервуари і модулі для зберігання води і рідин: види виробів

16
0

Зберігання питної і технічної води, добрив, агресивних рідин передбачає використання спеціальних ємностей, що відповідають конкретним вимогам. Вони випускаються виробниками в широкому асортименті.

Відрізняються такі резервуари об'ємом, конструкцією, призначенням, місцем установки і іншими характеристиками. Ознайомитися можете, перейшовши за посиланням https://www.standartpark.ua/rus/catalog/tank/.

Резервуари для питної і технічної води

Виробляються вироби зі звичайного або харчового пластику високої міцності. За способом розміщення вони класифікуються на вертикальні і горизонтальні. Їх об’єм може варіюватися від декількох десятків до сотень літрів. Резервуари, призначені для зберігання великих запасів рідини, часто мають подвійну конструкцію стінок.

Підходять вироби для транспортування, організації літнього душа. Вони встановлюються на вулиці завдяки здатності переносити вплив широкого діапазону температур - від -40 до 60 градусів. Їм не страшні ультрафіолет, механічні дії. У конструкції резервуарів передбачається наявність одного або двох отворів, герметичній кришки.

Збірні модульні ємності і їх особливості

Рішення виробляються з металевих модулів, які пройшли захист від корозії методом оцинкування. На їх підставі конструюються системи, що вміщають 4-16 метрів кубічних рідини. Для захисту металу від зіткнення з водою та іншими речовинами внутрішня частина покривається геомембраною. При необхідності використовуються теплоізоляційні шари і мінеральну вату.

Підходять збірні резервуари для вирішення широкого спектра завдань:

  • зберігання запасів технічної та питної води;
  • конструювання переливного механізму;
  • зберігання рідких добрив і хімічних речовин;
  • створення пожежних запасів;
  • облаштування системи збору стічних вод;
  • вирощування риби і т. д.

За місцем установки резервуари класифікуються на кілька груп - наземні, підземні, транспортні, для приміщень. Кожен варіант має свої унікальні характеристики. Призначені для перевезення ємності містять перегородки. Їх завдання - попередження виникнення гідравлічних ударів, здатних пошкодити конструкцію або значно знизити термін її експлуатації.

Підземні конструкції, що застосовуються для формування запасу води на заміській ділянці, оснащуються утепленим дахом. Це перешкоджає ризику замерзання рідини в холодну пору року. Розміщуються вони в бетонних тунелях. Для них не потрібна установка додаткового нагрівального обладнання, що допомагає заощадити гроші власникам. Дах тут грає роль несучої конструкції.

Вона витримує високі навантаження. Дозволяється ходіння по ній, але не дозволяється переміщення транспорту. Для зручності використання підземних сховищ обладнуються наземними елементами для розливу рідини. Для обслуговування у конструкції передбачається наявність люка.

Пожежні резервуари встановлюються на землі, доповнюються металевими дахами із спеціальною арматурою.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також