Під час спуску синім маршрутом у районі урочища «Крутяк» жінка травмувала ногу та не змогла самостійно продовжити рух, її транспортували до «Заросляка».
24 червня о 17:15 до гірського пошуково-рятувального відділення «Заросляк» надійшло повідомлення про травмування туристки під час спуску з гори Говерла синім маршрутом у районі урочища «Крутяк».
Жінка пошкодила ногу та не змогла самостійно продовжити рух.
На місце події оперативно прибули рятувальники ГПРВ «Заросляк», які надали постраждалій домедичну допомогу та транспортували її до урочища Заросляк.