Рятувальники попереджають закарпатців про високий клас пожежонебезпеки

6
0

За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології 30 вересня - 3 жовтня в західних районах області збережеться висока (4-й клас) та надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.

З огляду на це, закарпатські рятувальники закликають людей дотримуватися на природі правил пожежної безпеки й не допускати загорань в екосистемах.

У лісах і парках багаття слід розкладати тільки на спеціально відведених ділянках, ні в якому разі не залишати його без нагляду й обов’язково гасити перед поверненням додому. Якщо ви розпалюєте вогнище у себе на подвір’ї, робити це треба у безвітряну погоду на відстані мінімум 15 м від будівель і споруд.

— Нагадаємо і про те, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, випалювання стерні, лугів, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонах у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення умов такого дозволу – тягне за собою адміністративну відповідальність. Порушникові загрожує накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів (170-340 грн) і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1190 грн), - пише  управління  ДСНС України у Закарпатські області.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також