«Різдвяна зіронька-2019»: у Мукачеві пройшов фестиваль естрадної пісні (ФОТО, ВІДЕО)

5
0

На центральній площі міста колядували учасники із Закарпатської, Рівненської, Полтавської, Житомирської, Кіровоградської, Волинської та Хмельницької областей.

ХХІІ Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні «Різдвяна зіронька» проходив 17-20 січня в м. Мукачево.

Як розповіли в Мукачівській міській раді, Різдвяний фест об'єднав понад 150 талановитих дітей з усієї України. Жителі міста та гості фестивалю мали нагоду заколядувати разом ввечері 17 січня біля центральної ялинки міста.

У повітрі витав дух Різдва, а по околицях було чутно автентичні колядки. Не залишили фестиваль без колядки та щедрівки постійні члени журі Заслужені артисти України Олександр та Яна Садварій.

Фестиваль проходив за сприянням та підтримки міського голови Андрія Вікторовича Балоги, а незмінним організатором та засновником фестивалю були Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості та управління освіти,молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому.


Виступи конкурсантів оцінювало компетентне і досвідчене журі, яке і обрало ларуеатів фестивалю.

Солісти в категорії «А»:

  • І місце Велика Анна (м.Ужгород)
  • ІІ місце Сажієнко Луїза (м.Хмельницький)
  • ІІ місце Царенко Анна(м.Ужгород)
  • ІІ місце Леспух Олександра (м.Ужгород)
  • ІІ місце Фурман Катерина ( м. Хмельницький)
  • ІІІ місце Варцаба Ірина (Іршавський р-н)
  • ІІІ місце ПаппДаніїл (м.Мукачево)
  • ІІІ місце Воробканич Дарина (м.Іршава)
  • ІІІ місце СмочкоЮліанна (м.Ужгород)
  • І місце Томаз Варвара (м.Кропивницький)
  • ІІ місце Семагіна Валерія (м.Мукачево)
  • ІІ місце Голич Анастасія (м.Ужгород)
  • ІІІ місце Гирич Аліна (м.Ужгород)
  • ІІІ місце Герц Аліна (м.Ужгород)
  • ІІІ місце Аврахова Яна (м.Кропивницький)
  • І місце Остапчук Вікторія (м.Нетішин)
  • ІІ місце Завадська Анастасія (м.Нетішин)
  • ІІ місце Вернигора Віола (м.Кропивницький)
  • ІІ місце Воробканич Вікторія (м.Іршава)
  • ІІІ місце Альохіна Валерія (м.Мукачево)
  • ІІІ місце Бучок Беатріс(м.Ужгород)
  • ІІІ місце Прима Анастасія (м.Шостка)
  • ІІІ місце Копач Юлія (м.Мукачево)

Солісти в категорії «Б»:

Солісти середньої вікової категорії:

Солісти старшої вікової категорії

І місце - Дяченко Владислава (м.Кременчук)

ІІІ місце – Бондарєва Діана (м. Мукачево)

Вномінації тріо,дуети,квартети:

ІІ місце- дует АНТАРЕС ( м.Кропивницький)

ІІ місце дует Мельничук Ніколетта,Олашин Ангеліназ (м.Мукачево)

ІІІ місце – квартет «Мікс» (м.Шостка)

ІІІ місце дует Поллогі Євгенія, Яворська Каміла (м.Мукачево)

В номінації «Ансамбль»

І місце - Вокальний гурт"Кумасі (Хмельницька обл..м. Шепетівка)

І місце- Народний художній колектив студія вокального мистецтва "Антарес" (м. Кропивниць-кий Кіровоград-ська обл.)

ІІ місце-Студія естрадної пісні Акорд ансамбль"Junior" (м. Мукачево)

ІІІ місце - Народний художній колектив театр пісні "Злагода"(м. Хмельницький)

ІІІ місце - "Зразковий художній колектив" театр – студія естрадної пісні"Мікс"( м. Шостка Сумська обл.)

ІІІ місце- Народний вокальний ансамбль "Вернісаж (м. Нетішин)

Гран-прі-Зейкан Олександр соліст старшої вікової категорії м .Мукачево

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також