Роберт Бровді пішов на підвищення у Держпродзернкорпорації України

140
3

Про зміни у ДПЗКУ, ініційовані Міністерством аграрної політики та продовольства України, стало відомо у п'ятницю, 11 жовтня.

Першого заступника голови правління ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" Павла Климця було звільнено з посади, а на його місце призначено Роберта Бровді, який до цього часу обіймав посаду заступника голови правління корпорації.

Почесний президент алкогольної компанії "Олімп" П.Климець був призначений першим заступником глави правління ДПЗКУ у квітні поточного року.

Щодо Роберта Бровді, то його пам'ятають по роботі очільником ТОВ "Хліб Інвестбуд", а на посаду заступника голови правління ДПЗКУ міністерство призначило його наприкінці січня 2013 року.

ДПЗКУ створена урядом у серпні 2010 року. До її складу входить розгалужена мережа філій - лінійні і портові елеватори, млини, комбікормові і круп'яної заводи.

Сумарно 44 підрозділу - філії ДПЗКУ можуть зберігати 3460000 тонн зернових, у тому числі сумарні потужності з перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів складають 2380000 тонн зернових вантажів на рік.

Коментарі

З
Закарпатский

Пацан пришел к успеху - от "работника утюга и паяльника" в бригаде Андрийканича - до руководителя госкорпорации с миллиардными оборотами

В
василь

наші при владі

Й
Йосип

І що від цього нам, простим закарпатцям?

Читайте також