
Основне завдання будь-якого керівника - забезпечити комфортні умови праці для своїх підлеглих.
На підприємстві в першу чергу потрібно дбати про безпеку робітників. Значить, засоби індивідуального захисту виходять на перший план. І якщо спецодязі приділяється багато уваги, то взуття найчастіше відходить на другий план. А дарма.
Робоче взуття повинне берегти ноги від ударів важкими предметами, від попадання вологи, можливих пошкоджень стопи. І в принципі створювати комфорт: шкіра повинна дихати, при цьому температура повітря не повинна переохолоджувати ноги або створювати надлишкову температуру.
Ринок спецодягу еволюціонує з кожним роком. Європейські технології дійшли і до нас. Тепер взуття може бути ефективним захисником, виглядати стильно і бути зручною.
Як правильно вибрати робоче взуття?
Почнемо з того, що робоче взуття можна розділити на категорії:
- черевики і напівчеревики;
- чоботи;
- туфлі;
- сабо і сандалі;
- кросівки.
Перш за все варто розібратися, для яких професій підходить та чи інша взуття. Якщо професія пов'язана з ризиком отримання травм при ковзанні і перепадів температури, а також передбачає наявність бруду і вологи, то без спеціального взуття не обійтися. У цей список потрапляють будівельники та вантажники, автослюсарі і монтажники, чиї ноги піддаються ризику в результаті падіння якихось важких деталей. Для цих категорій, як правило, вибирають черевики і напівчеревики.
Легке взуття можна запропонувати фахівцям таких професій, чий робочий день проходить в приміщенні, але вимагає постійного руху. Медики, продавці, працівники громадського харчування та аптечного бізнесу просто зобов'язані мати взуття, в якому нога не тільки дихає, але і відчуває себе комфортно. Якщо працівник не мучиться від натирань, незручних колодок, то його ноги будуть здорові.
Щоб ідеально підібрати робоче взуття, необхідно врахувати кілька важливих параметрів:
- Визначте, який тип взуття потрібен вашим співробітникам. Важкі черевики або легкі туфлі.
- Важливо, що розмір ноги збігався з розміром взуття. Будьте уважні, деякі моделі мають на увазі, що носити їх потрібно на розмір більше.
- Матеріали, з яких виготовляється робоче взуття, повинні забезпечувати захист від бруду і вологи. Тому найчастіше використовують синтетичні і полімерні матеріали.
- І один з найвагоміших аргументів - це клас захисту взуття.
Основні класи взуттєвих ЗІЗ
Абревіатури складно запам'ятати, тому ми підготували пам'ятку.
- Якщо ви бачите маркування SCR, значить ця взуття захищає від різних їдких рідин і захищає від ударного навантаження.
- Букви SB і S1 позначають, що на взутті є металевий підліток. Така пара захистить від ударів, а також має посилену п'яту.
- Маркування S1P, S2 і S3 - це попередній клас взуття з додатковим захистом від проколів, підвищену вологостійкість і протекторної підошвою.
- Клас S4 і S5 - це антистатична взуття з металевими подноском, виконана з ПВХ. Також доповнюється рельєфною підошвою і устілкою, що захищає ногу від проколів.
На нашому сайті ви може в онлайн режимі купити будь-яку спецвзуття як в роздріб, так і оптом. У каталозі представлені захищають моделі різних європейських виробників.
Якщо сумніваєтеся в правильності свого вибору, зателефонуйте нам. Менеджери підкажуть, на які характеристики звернути увагу, допоможуть сформувати замовлення і дадуть відповідь на всі ваші запитання. Отримати консультацію можна і в чаті на сайті.
Ми пропонуємо тільки якісну, перевірену взуття для захисту ваших співробітників під час роботи. А ціни приємно здивують вас. Ви дбаєте про персонал, ми піклуємося про вашу вигоду!