Робота в Польщі українцям, вакансії для чоловіків та жінок, молоді

16
0

Після того, як Польща стала членом Євросоюзу офіційне працевлаштування в цій країні стало вигідним для іноземних мігрантів. Адже мінімальна заробітна плата значно збільшилась, гарантовано соціальні виплати та страхування.

Робота в Польщі від прямих роботодавців дає можливість знайти бажану вакансію. Підприємці, які пропонують посади зацікавлені в довгостроковому співробітництві, пропонують високі ставки та гарні умови праці. Компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» надає інформаційну підтримку пошукувачам, з умовами кожної вакансії можна ознайомитись в розділі робота в Польщі.

Можливості працевлаштування в Польщі

Багато чоловіків та жінок шукають за кордоном сезонну зайнятість, постійне працевлаштування, а дехто їде з метою залишитися жити в цій країні. Праця в Польщі – це гарний засіб заробити грошей, подивитися іншу державу, ознайомитися з культурою, покращити мовні навички. Можна поїхати на заробітки одному або подружжям. Підприємствам країни, в різні сфери життя потрібні висококваліфіковані спеціалісти, а також робітники без досвіду. Робота в Польщі чоловікам:

  • будівельна галузь: зварювальники, сантехніки, електрики, малярі;
  • сільське господарство: механіки, водії, вантажники;
  • промисловість: працівники меблевих цехів, консервних заводів, рибних та пташиних фабрик;
  • водії міжнародники.

Робота в Польщі жінкам: доглядальниці, няні, виховательки, помічниці по господарству, покоївки, прибиральниці, кухарі, посудомийки, робітниці в сферу краси та здоров’я. Спеціалістів з дипломами чекають посади програмістів, інженерів, технологів, економістів, логістів, фармацевтів. Багато пропозицій для сімейних пар, особливо на сезонні роботи, в сільське господарство, на фабрики та заводи.

Зміни умов праці для українців у 2020 році

Робота в Польщі українцям стає більш вигідною у зв’язку зі змінами у законопроектах цієї країни. Спрощено режим в’їзду до країни. Спрощено умови прийому українців на роботу. Лояльними стають умови праці на підприємствах, нововведення відбуваються і на державному рівні. Так, у 2020 році внесені зміни у законопроект про ринок праці:

  • продовжено терміни перебування на роботі без дозволу до 12 місяців (порівняно з попередніми умовами до 6 місяців);
  • видається окремий дозвіл на сезонну роботу;
  • дозволено подавати заяву у електронному вигляді;
  • визнано законною працю протягом періоду оформлення нового дозволу у роботодавця.

Вносяться зміни і в умови проживання в Польщі, можливості отримання дозволу на постійне проживання.

Сезонні вакансії в Польщі

В світі популярні овочі й фрукти з Польщі: картопля, полуниця, яблука, гриби. Для збирання сільськогосподарської продукції приймають жінок и чоловіків, сімейні пари. Вільні посади є завжди в різних напрямах:

  • сортування та посадка саджанців;
  • праця в теплицях;
  • збирання врожаю;
  • прополка, розпушування, поливання рослин, обробка від шкідників.

Роботодавці надають працівникам житло, в деяких випадках харчування, транспорт до місця роботи. В сезонних пропозиціях є свої плюси та мінуси. Основною негативною стороною сезонної роботи за кордоном є її фізична важкість. Якщо претендент на посаду не має досвіду роботи в сільському господарстві, йому буде дуже складно. Але є види сезонних робіт, які не вважаються важкими. Збір шампіньйонів, наприклад, популярний серед студентів, жінок. Оплата праці договірна, процес не важкий. Вакансії на роботу за кордоном є завжди. Головне – визначитися з країною і напрямом діяльності.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також