Rock-H представив драматичний кліп "Чом та чом" про життя, зруйноване алкоголем (ВІДЕО)

14
7

Сьогодні, закарпатський гурт «Рокаш» та фіналістка телепроекту «Голос країни» Ангеліна Моняк презентували драматичний кліп на пісню «Чом та чом», головний героєм якого став п'яниця-безхатько.

— Проблема алкоголізму у нашому суспільстві є дуже болючою, - каже лідер гурту «Рокаш» Віктор Янцо. — Кожен хоче, щоб ця біда не торкнулася його близьких. Дотепер у нашій культурі пиятику зображали переважно жартівливо, хоча насправді це дуже страшно. Нашим кліпом ми хочемо застерегти передовсім молодь від цієї згубної звички.

Директор гурту «Рокаш» Ірина Янцо, розповідає, що команда вдячна співачці Ангеліні Моняк та її менеджменту за те, що вони радо відгукнулися на пропозицію взяти участь у такому експериментальному і доволі неформатному проекті.

Голос Ангеліни та її присутність у кліпі додали йому піднесених молитовних барв. Посеред суцільної безвиході такий чистий голос - як промінь надії і турботи про кожну душу.

Пісня «Чом та чом» відрізняється від інших із репертуару «Рокаш». Це уперше команда співпрацювала із Володимиром Ульяновим як саунд-продюсером (до того він виступав у гурті тільки як ударник). Щодо тексту, то пісня «Чом та чом» є другою співпрацею «Рокаша» зі знаним поетом Павлом Чучкою (перша спільна річ – «Я люблю гнуй»). Цікаво, що сам Павло Павлович виконав у новому кліпі епізодичну роль письменника.

Цікавим є виконавець головної ролі у кліпі «Чом та чом» - Іван Сарканич. П'ять років тому він уже брав участь у зйомках відео «Рокаша» - на пісню «Палиночка». На знімальному майданчику пан Іван отримав «виробничу травму» - під час биття пляшок у кульмінації ролика… На щастя, травма виявилася нескладною. До речі, за старі пляшки для відеокліпу команда дякує батькові Віктора Янцо, який 20 років після весілля Вікторового брата зберігав їх у своєму підвалі - і дуже зрадів, коли урешті з'явилася нагода позбутися цієї «колекції»!

Відеографом кліпу, як і багатьох попередніх відео гурту «Рокаш», став відомий режисер Андрій Олаг. Однією із найживописніших локацій для зйомок стала заплава річки Латориця поблизу Мукачівського замку, де повінь щороку ламає рослинність, залишаючи після себе гнітючий для ока пейзаж… Крім того, кліп знімали і на околицях Мукачева: зокрема, біля церкви у селі Синяк та поблизу села Зняцево. 

Дивіться також: Рокаш грайливо заспівав про дівчину Катерину у новому кліпі

Коментарі

В
Валерій

Іван супер!!!

В
Валера

Клааааасссс!!!!!!

Ц
Цімбор

Яка суть? Сцють та сціть - ось в чому суть. Не шукай змісту там де його нема. Просто класна картинка. Насолоджуйтесь.

П
пікачу

послухав, подивився, так і не поняв суть піснї.

А
Анна

біля дерева- поблизу смт Середнього,а не Зняцева.

ПП
ПТН ПНХ

Красавци!!

Г
Гість

Крутяк)

Читайте також