
У ніч проти 28 серпня Росія знову атакувала Україну ракетами та дронами. Внаслідок ударів пошкоджені енергооб’єкти в кількох областях, повідомили в «Укренерго».
«Як наслідок – є локальні відключення споживачів. Аварійно-відновлювальні роботи тривають, частину споживачів на ранок уже вдалося заживити. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу», – йдеться у повідомленні.
За даними компанії, станом на 9:30 ранку 28 серпня споживання було на 1,1% нижчим, ніж у той самий час попереднього дня. У «Укренерго» пояснюють це безхмарною погодою, що підвищила ефективність роботи побутових сонячних електростанцій.
Водночас учора, 27 серпня, максимальне споживання зафіксували у вечірні години – на рівні, аналогічному добовому піку 26 серпня.
Енергетики наголосили на необхідності переносити активне споживання електроенергії на денний час, коли сонячні станції працюють найпродуктивніше. Українців закликали користуватися потужними електроприладами з 10:00 до 17:00.