Розваги, ярмарок та масштабний форум: Ужгород почав святкувати День народження (ФОТО)

11
0

Свій День народження місто цього року відзначає особливо яскраво та насичено: різноманітні фестивалі, культурні та мистецькі локації, міжнародний бізнес-форум, візит послів із 40 країн і не тільки.

Святкування почалися на площах Театральній та Фенцика. Там відбувся концерт, патріотичний танцювальний флеш-моб, організований вихованцями танцювальних шкіл і студій міста, а також розпочався унікальний Мост Фест.

Як розповідає прес-служба Ужгородської міської ради, Мост Фест – локація, котрих поки не знало наше місто. Тут поєдналися митці, кулінари, музиканти, спортсмени, дизайнери і просто ужгородці, котрі люблять своє місто та хочуть показати всю його різноманітність та справжній стиль.

Також, у рамках святкування, на вулиці Л.Толстого розпочався ярмарок «Золота осінь». Чого тільки не привезли з усього Закарпаття і навіть із сусідніх областей, переважно з Івано-Франківщини.

Оптом і вроздріб можна придбати овочі, фрукти, цілими тушками і на кілограми продають м’ясо, безліч сирів, багато меду і медопродуктів, вина, випічки, сувенірів, вишиванок, плетених кошиків, іграшок, зокрема й дерев’яних пазлів, біжутерії, живої птиці і кроликів, квіти в горщиках і саджанці, привезли навіть дерев’яні, з масиву, меблі та бочки, ручної роботи ножі.

Окремої уваги заслуговує інвестиційний форум, на який прибуло кілька десятків делегацій з різних міст.

делегації прибули з міст- побратимів обласного центру Закарпаття, зокрема Дармштадта, Ніредьгази, Бекешчаби, Міхаловце, Ческої Ліпи, Кросно, Сату-Маре, Дебрецена, Бреста, закордонних друзів нашого міста та представників Тернополя, інших високоповажних гостей, серед яких Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Буріанова та Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла.

Усі вони тепло привітали місто зі святом. 

Міський голова подякував гостям за підтримку, за те, що відвідали Ужгород у ці святкові дні, та висловив сподівання, що дружні стосунки тільки зміцнюватимуться, а співпраця ставатиме ще тіснішою.

Також, до Дня Ужгорода в оновленому Альпінарії влаштували «Квіткову феєрію дитячих мрій». Вихованці усіх садочків та дошкільних відділень НВК міста зробили для цього квіткові ікебани, мозаїчні пазли з фруктів, овочів та природних матеріалів вражали різноманітністю.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також