Самокритичність у Словаччині: лише кожен п'ятий словак вважає себе унікальним чи талановитим

14
0

Більшість людей у Словаччині вважають себе посередніми особливостями, і лише кожен п'ятий словак вважає себе чимось винятковим через певні якості. Про це йдеться в опитуванні агентства 2Muse на замовлення компанії BILLA.

Самооцінка словаків показала, що понад три чверті людей (78%) вважають себе посередніми. П'ята частина словаків (19%) вважають себе винятковими. Опитування також показало, що більше половини людей не можуть визначити, які якості притаманні словакам. "Серед якостей словацького населення найчастіше визначають працьовитість, доброту, а також скромність, винахідливість або гордість", — сказав соціолог Міхал Вашечка.

Для жителів Словаччини характерна надмірна самокритичність порівняно з іншими країнами Європи. "Це пов'язано зі специфікою Словаччини як країни, яка лише зараз завершує процес формування національної ідентичності, а населення ще немає консенсусу щодо важливих подій своєї історії, постатей національної історії та загального бачення для країни", — пояснює Вашечка.

За його словами, згідно з дослідженнями, більшість людей у Словаччині переконані, що у країні все не дуже добре, і не покладають особливих надій на майбутнє. У такій атмосфері деякі люди можуть впасти в скептицизм і недовіру щодо оточуючих.

Словаків натомість закликають не приховувати своїх талантів та позитивних якостей. Саме тому головним обличчям кампанії стала словацька актриса Габріела Марцінкова (на фото), яка завдяки своєму таланту і працьовитості зуміла підкорити Голлівуд.

"У нашій кампанії ми закликаємо словаків не приховувати своїх якостей і не боятися реалізувати свій прихований потенціал. Ми є наполегливою та працьовитою нацією, яка може досягти великих результатів, якщо ми лише приділимо цьому увагу. Давайте пишатися тим, що ми маємо, і не припиняємо працювати над собою", — каже речник BILLA Марек Крав’яр.

Згідно з опитуванням, демонстрація особистих якостей на публіці, перед родиною та друзями, для словаків не надто притаманна. Це роблять лише трохи більше 30% опитани.

Що словаки хотіли б покращити у своєму житті? В основному їх цікавить здоровий спосіб життя, краще харчування чи активне дозвілля. Вони також хочуть більше працювати над саморозвитком, більш раціональним використанням часу та терпінням. Соціолог Міхал Вашечка вважає, що населення країни помітно рухалося до того, що характерно для країн розвиненого світу, для яких важливі не лише матеріальні цінності.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також