СБУ: провокаційні стели з угорськими фразами виготовили в Києві

3
4

Про це йдеться у офіційному повідомленні Служби безпеки України в суботу, 20 травня.

Зокрема силовики уточнюють, що стели були виготовлені «поліграфічним підприємством Києва на замовлення осіб, які підтримують контакти з російськими інформаційними центрами». Також у СБУ наголошують, що «жодні місцеві організації до виготовлення й розміщення цих матеріалів відношення не мають».

Щодо мети провокації, то у СБУ заважують, що:

– Ці гасла мали зіштовхнути патріотичні сили із представниками національних меншин краю. Російська сторона також планувала залучити проплачених псевдоактивістів для інспірування сутичок і протистояння з правоохоронними органами.

У Службі безпеки України також розповідають про те, що структури країни-агресора планували використати конференцію представників нацменшин, що мала відбутися в Ужгороді, для оголошення закликів про надання області автономного статусу. 

До речі, за інформацією Mukachevo.net, цю конференцію мала провести одна з місцевих громадських організацій з офісом в Ужгороді, яка вільно діє на Закарпатті. Конференція мала відбутися у 17-19 травня.

Також СБУ оприлюднила свідчення одного з причетних до провокації, якого затримали 18 травня в Закарпатті.Більше деталей про інцидент ви можете знайти у розлогій публікації Mukachevo.net.

Коментарі

В
Василь

"Патріотичні сили" - це хто такі? Спробую здогадатися: це рогаті терористи,які окупували всі структури влади в наших містах і розграбували -за наказом Путіна- всю індустрію,всi наукоємні галузі виробництв,всі оборонні підприємства,що спричинило масовий виморок унікальних фахівців,інженерів,управлінців,армійських офіцерів - цвета нації. При цьому СБУ - суцільно укомплектований родичами,холуями сільських зрадників(вони ж - "патріотичні сили") "нічого не помічало",що означає: 1.Тотальна невідповідність займаним посадам. 2.Бандпособнічество зрадникам України. Інших варіантів немає.

Z
Zoltan

То что венгры никакого отношения к этому не имеют, было ясно с первых секунд. У меня другой вопрос: объясните пожалуйста, какая проблема с текстами: ошибок море, но что там провокационного?

ДР
довга рука

довга рука кремля. ВК закрили вот путін і біситься

Б
балмут

Хоч люди у Києві гроші за роботу дістали.це доброй діло. Тут таблички поломали.Ну так про Шо тоді писати??? Напишіть крще про пенсії у 50 ивро,як раз толковим дептатам на обід зходити після місяця каникуль

Читайте також