![](https://mukachevo.net/uploads/media/images/image/c5/4b/c54b2acc1310482bb38aa5140fcc4588tugh9yjzhtnlwa5_preview.jpg)
Закарпатка «розганяла» ворожі наративи, в яких ображала почуття українців, вдавалася до зневажливих висловлювань на їхню адресу.
В пресслужбі СБУ зазначають, що в соціальних мережах вона оприлюднила відеозвернення, в якому закликала підготувати петицію стосовно «необхідності» відокремлення Закарпаття зі складу України.
Своїми діями жінка намагалася дестабілізувати внутрішню обстановку в регіоні. Слідчі СБУ в Закарпатській області розпочали кримінальне провадження за статтею 110 Кримінального кодексу України..
Наразі СБУ проводить всі необхідні відповідні слідчо-оперативні дії, щоб ця особа відповіла за свої дії перед законом.
Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.
Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.
Дізнайся першим!