Кожному з нас знайомі імениті бренди Christian Dior, Lancome, Versace, Prada і інші назви кращих модних будинків і відомих парфумерів.
Але для тих, кому набридли аромати з мас-маркету або навіть люкса варто звернути увагу на нішеві парфуми. Цей клас ароматів сподобається всім тим, хто хоче бути та відчувати себе поза системою, хто вміє не просто підкреслювати свою індивідуальність, але бути особистістю - креативною та неповторною.
Що таке селективна парфумерія
Це поняття знайоме далеко не всім. Але ті, хто цікавиться світом "фешн" і актуальними тенденціями напевно чули про нішеву або селективну парфумерію.
Ці засоби розроблені і випускаються не для всіх, не для масового споживання. Парфуми з приставкою селективні - це ексклюзивні витвори, які відрізняються від звичних нам ароматів незвичністю поєднань і нестандартними підходами в процесі створення. Їх можна порівняти з картинами по-справжньому геніальних художників. Розуміти і приймати їх дано шанувальникам, які позбавлені стереотипів і відкриті назустріч новому.
Перше життя селективним парфумам дали власники марки Creed, які в недалекому 1965 році випустили кілька ароматів для своїх відомих клієнтів. Але на цьому історія розвитку нішевої парфумерії перервалася, і тільки в 90-роках минулого століття отримала новий виток еволюції. Зараз купити селективну парфумерію можуть не лише багаті та відомі, а й звичайні люди, які віддають перевагу нестандартності та сміливості.
Чим відрізняються селективні аромати
Як же відрізнити селективну парфумерію від мас-маркету? Що у неї спільного з елітною і чому селективні аромати настільки незвичайні?
- селективні аромати випускаються в обмежених кількостях;
- при виробництві парфумів з класу селективних використовують якісні і дорогі компоненти, дуже часто рідкісні. Це виключає можливість підробок;
- селективні аромати відрізняються великою концентрацією і насиченістю. Вони зазвичай яскраво виражені і досить складні, а на шкірі тримаються дуже довго;
- парфумерія селективної групи відноситься до розряду унісекс і підходить чоловікам і жінкам одночасно, а ще розкривається на кожній людині по-різному;
- флакони селективних парфумів схожі на витвори мистецтва. Для їх декору використовують натуральні матеріали - камінь, дерево;
- селективна парфумерія не для всіх - її оцінять тільки справжні шанувальники. Вона не рекламується на широких екранах і про випуск десятка флакончиків знає лише вузьке коло людей.
Тонкощі виробництва і продажу селективних парфумів
Деякі плутають селективну парфумерію з елітною. Але із загального у них тільки склад. Принципова відмінність нішевих ароматів полягає в тому, для чого створюється аромат. Елітні парфуми покликані підкорити нюх і серця мільйонів, розробляються з урахуванням пори року, модних тенденцій і матеріальних можливостей споживача. Над такими ароматами працюють цілі команди фахівців і те, що отримують на виході стає об'єктом мрій широких мас.
Селективну парфумерію розробляють за іншим принципом. Парфумери в даному випадку, не працюють на замовлення і не дотримуються ніяких суворих рамок. Їх творіння - продукт власного бажання і нестандартного бачення.
Купити нішеві парфуми можна в різних місцях. Це можуть бути спеціалізовані виставки, авторизовані точки продажів (стаціонарні або онлайн). Що стосується цін на товари, то тут вони можуть варіювати від декількох десятків до тисяч доларів. Так що купити нішеві парфуми може собі дозволити кожен. А якщо враховувати, що ви отримуєте високу якість, вражаючу стійкість і універсальність, то інвестиція вельми виправдана.
Парфуми з селективної категорії гідно оцінять чоловіки і жінки, незалежно від статусу і роду діяльності, які мислять нешаблонно і готові до експериментів і нових відкриттів. Дуже часто такі аромати вибирають люди творчих професій і ті, хто сам створює світ навколо себе і поспішає отримати від життя по максимуму.