Що таке пілатес: Вдосконалення та основні засади

41
0

Досить часто сьогодні можна почути незрозуміле слово пілатес. Щоб розібратися, що це таке, необхідно перенестися в 1880, адже саме тоді в Німеччині з'явився на світ Йозеф Губерт Пілатес.

У підлітковому та юнацькому віці його дошкуляла не лише астма, а й рахіт із ревматизмом, через що він страждав фізично та терпів глузування однолітків. Щоб покінчити з цим, він почав займатися плаванням, гімнастикою, захопився лижами та важкою атлетикою, а згодом став творцем методики лікувальних вправ, яку значно пізніше назвали методом Пілатеса, або простіше пілатес.

Вдосконалення методики

У 1912 році сім'я Пілатес оселилася в Англії, де Йозеф почав працювати в цирку, паралельно займаючись боксом і даючи уроки самооборони. Під час Першої світової війни він потрапив до табору для військовополонених, у якому продовжував удосконалювати свою методику вправ. Також він успішно застосовував її на практиці, допомагаючи постраждалим від епідемії грипу у 1918 році. А вже 1923-го в Нью-Йорку відкрив гімнастичний салон, який за нетривалий час став дуже популярним, а сама методика отримала просту назву «пілатес». Заняття для жителів того часу були як бездипозитний бонус казино 2022 для сучасного геймера.

Відповідно до філософії Йозефа Пілатеса, щоб бути щасливим, необхідно дотримуватися здорового способу життя та досконало володіти своїм тілом. Досягти цього можна завдяки гармонії фізичних та духовних характеристик, адже тільки у фізично здоровому тілі кров може повноцінно живити головний мозок, створюючи необхідні умови для нормального функціонування. "Здоров'я - перша складова щастя", - фраза, яку Йозеф Пілатес ніколи не втомлювався повторювати.

Основні засади методу Пілатеса

Незважаючи на те, що методика за довгий час зазнавала змін, її принципи залишилися недоторканими. Сьогодні, як і на початку 20 століття, вони полягають у

  • сконцентрованій увазі;
  • точності виконання вправ;
  • правильному диханні;
  • регулярності занять

Крім цього, рухи під час занять повинні виконуватися плавно, без надмірної напруги м'язів, а головне, без незапланованих пауз. За дотримання цих нескладних правил пілатес гарантовано зробить ваше тіло і розум здоровими. Тільки завдяки сильному духу ви зможете стати фізично досконалим.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також