Шестеро мукачівців попалися на гачок до спритного афериста

1
0

Останнім часом у Мукачівський міськвідділ міліції звернулися одразу кілька жителів міста над Латорицею та сусідніх населених пунктів. Люди скаржилися на те, що стали жертвами шахрая, котрий представлявся Олександром.

Пізніше з'ясувалося, що цього молодика, а ним був 31-річний мукачівець, добре відомий стражам порядку як вправний аферист. Цього разу йому вдалось ошукати шістьох осіб, принаймні стільки звернулося по допомогу до правоохоронців. Зухвалець пропонував потерпілим роботу водія міжнародних перевезень. Аби влаштуватись, люди повинні були заплатити страховку і відкрити шенгенську візу. З цими питаннями у спритного роботодавця проблем не виникало -- він називав суму, за яку обіцяв вирішити усі питання.

За словами одного з потерпілих, торік ще всередині грудня йому зателефонувала мати і запропонувала свою допомогу, мовляв: знає номер телефону одного мукачівця, котрий береться влаштувати чоловіка на добре оплачувану роботу. Така послуга коштувала безробітному хлопцеві 750 євро.

Зазвичай зустрічі всім своїм "клієнтам" зловмисник призначав в одному й тому ж кафе у Мукачеві. Спритник навіть виготовив собі візитівки, де вказав вигадане підприємство, що нібито розміщене за адресою згаданої кав'ярні.

Люди віддавали шахраєві документи, гроші і чекали від нього дзвінка, аби приступити до омріяної роботи. Коли терпець уривався, намагалися додзвонитися до свого "благодійника", але він щоразу знаходив нову причину, якою пояснював таку затримку. Пізніше взагалі з ним припинявся зв'язок.

За плечима зловмисника вже п'ять судимостей. Наразі проти нього порушена кримінальна справа за ст.190 (частина 2) Кримінального кодексу України.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також