Школи Міжгірщини змагались за першість у лижах

7
0

Чудові погодні умови цієї зими дали можливість провести спортивні змагання з лижних перегонів серед юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів району, які нещодавно пройшли у с. Пилипець. Завдяки фінансової підтримки райдержадміністрації, відділу освіти РДА подібний захід у нашому районі вдалося організувати вперше.

Загалом 85 прихильників лижного спорту з чотирнадцяти шкіл району вийшли на старт, щоб продемонструвати свою майстерність. Юні спортсмени змагалися на комфортній для себе 2-кілометрівці у трьох вікових групах. Незважаючи на результат на фініші, всі учасники отримали від вболівальників бурхливі оплески, а на переможців, звичайно, чекали ще й нагороди від організаторів змагань.
Найсильнішими у старшій віковій групі 1995-1996 р.н. серед юнаків стали:

І місце — Андрій Гуралевич,
ІІ місце — Василь Тичка, учні Пилипецької ЗОШ І-ІІІ ст., обидва вихованці тренерів Г.В. Григи та К.І. Гавриша.
ІІІ місце посів Іван Шекета (Репинська ЗОШ І-ІІІ ст., тренер М.І. Кость).

Серед дівчат

І місце виборола Вікторія Щур (Пилипецька ЗОШ І-ІІІ ст., тренери Г.В. Грига, К.І. Гавриш.);
 ІІ місце за Аліною Пуйо (Міжгірська СЗОШ І-ІІІ ст. ім. Августина Волошина, тренери Т.М. Дурунда, В.П. Токар);
 ІІІ місце зайняла Інна Попович (Пилипецька ЗОШ І-ІІІ ст., тренери Г.В. Грига, К.І. Гавриш).

Призові місця у середній віковій групі 1997-1998 року народження серед юнаків завоювали:

І місце — Василь Кінаш (Келечинська ЗОШ І-ІІ ст., тренер В. А Коваль.);
 ІІ місце — Сергій Черепанинець (Буковецька ЗОШ І-ІІ ст., тренер В. Ф Сичкун);
 ІІІ місце — Михайло Щур (Келечинська ЗОШ І-ІІ ст., тренер В. А. Коваль).

У цій же віковій групі серед дівчат кращими стали:

І місце — Наталія Татинець (Келечинська ЗОШ І-ІІ ст., тренер В.А. Коваль);
 ІІ місце — Мирослава Шекета (Соймівська ЗОШ І-ІІ ст., тренер Є. С. Боровков);
 ІІІ місце між собою розділили Мирослава Галай (Соймівська ЗОШ І-ІІ ст., тренер Є. С. Боровков) та Іванна Дурунда (Міжгірська СЗОШ І-ІІІ ст. ім. Августина Волошина, тренери Т.М. Дурунда, В. П. Токар).

У віковій групі 1999 року народження і молодші місця розмістилися так:

хлопці:
 І місце — Валентин Мись,
 ІІ місце — Василь Мись, обидва представники Келечинської ЗОШ І-ІІ ст., тренер В.А. Коваль;
 ІІІ місце — Вадимом Легошом (Буковецька ЗОШ І-ІІ ст., тренер В.Ф. Сичкун).