Сім‘я загубленого в Карпатах хлопчика і далі буде ходити в гори (ВІДЕО)

11
6

Тато та мама докладно розповіли журналістам про свої переживання у той момент коли їх 6-річний син загубився у лісі на високогір'ї.

Раніше Mukachevo.net писало про те, що 6-річний Олексій з Коломиї не побоявся лісу та героїчно переніс самотню ніч у Карпатах. Хлопець не хотів їсти чи пити, спав на землі та знайшов собі палку, аби захищатись від вовків.

Згодом, батьки та хлопчик розповіли про свої переживання у той день. На кінець батько зазначив, що цей випадок не вплинув на їх любов до гір, і вони й надалі будуть ходити у походи.

Більше дивіться у відео телеканалу НТК:

Нагадаємо, хлопчика вдалося розшукати живим о 19:27 на маршруті в сторону гори Кукул. Шукали маленького туриста понад 200 людей.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

"=
"неозвічаність" =)))

14:57 - Іване-гукане, судячи по рівню твоєї "озвічаності", освіти в тебе "4 класи, 3 генделики і телевізор" =)

І
Іван

Най тепер витрати порятунку покриють! Чого з наших податків платьять за неозвічаність і за небезпечні походи? То не по місту гуляти, треба закон який забовязує страхування хто не страхується нехай з власної кишені покриє всі витрати! Це гори! Будь що може трапитись під час походу від трам до проблем з здоровям!

Ч
чічв

"палку" використати як бигарь. і налупити. Хоча, може для дітвака се бов файний урок і він ся образумив. Увидиме. А турішту страховати треба. У нас "героїчно" половина населення податки не платить, а інша частина громадян-платників податків має фінансувати їх "бетярські" провали.

М
Мацкаль

Нич життя їх не навчило. Влупити штраф за пошукові роботи в повнобу обємі за цей випадок, тоді побачимо як в гори пійдуть )))

M
molodec

псіхи. хай оплатять пошуки. справді дітвака хвалять зашто

Ш
Шокована

Це взагалі нормально??! Який героїчний вчинок???? Те що не тримався біля своїх рідних і загубився, через неслухняність!!! Кожного дня новини про хлопця шо загубився, ще і приписують якусь героїчність, щоб другі діти тратилися?! Бо виявляється це нормально!?

Читайте також