Сійярто вперто ігнорує реальність: потрібен мир — на умовах Путіна?

10
12

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто закликав до негайного припинення вогню в Україні та прямих переговорів президентів США і Росії для закінчення війни.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на угорське видання Magyar Hirlap, про це Петер Сійярто заявив на спільній пресконференції з головою Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаелем Гроссі.

"Вони могли б зробити набагато більшу послугу людству, якби вчора поговорили одне з одним", - сказав Cійярто, відповідаючи на запитання про окремі виступи президентів США та Росії 21 лютого.

"Ця війна має закінчитися негайно. Якщо не буде негайного припинення вогню та мирні переговори не почнуться негайно, можуть виникнути величезні проблеми", - зазначив глава МЗС Угорщини.

Сійярто вважає, що "було б чудово, якби американці та росіяни нарешті поговорили один з одним і зробили все можливе, щоб ця війна закінчилася якнайшвидше".

Нагадаємо, міністр закордонних справ Словаччини Растислав Качер послав Віктора Орбана за його політику, що грає на руку президенту Росії Владіміру Путіну.

Орбан раніше заявляв, що мир в Україні настане тоді, коли цього захочуть США. Угорські офіційні особи неодноразово заявляли, що для вирішення війни в Україні необхідні переговори між Росією і США.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Т
Телевісник

Маємо всі вставати до боротьби!

П
пересічному

да шо ти кажеш, мучишся сволото, тяжко тти? От коли тти файту кадировці будуть хосновати, а ти підеш МНР (малярську народну республіку спасати, то иншак заспіваш

ДП
до Пересічного

Та всі вже зрозуміли, що ти свою гузицю продасиш за жменьку рублів чи форинтів, можеш далі тут не розпинатися.

АІ
Альфа і омега

Буде нова лінія поділу світу. Як під час хрлодної війни. Зараз вирішується: де та лінія проходитиме. Орбан схоже буде чужий серед своїх, з усіма наслідками для Угорщини.

П
Пересічний

До бачі...і що робити? Воювати далі? Роками? Що залишится з України?Я особисто вже не маю сил все це терпіти, рік пройшов і нічого,окопна війна ,людей ловлять на вулиці,власна справа вмерла,грошей нема ,роботи нема,за кордон не вийдеш...

Б
Бачі

Хочеться мати побільше сусідів, що закликають за мир- у кожного по пару соток землі забрати так і розжитися мош, переставив уночі городину та і усьо). Правда? Там всерівно нич толковою не росло.

П
Пересічний

Я за мир ,мадяр правильно говорить так продовжуватися не може.

ММ
миру мир

На думку Володимира Зеленського світові загрожуватиме світова війна, якщо Росія і Китай сформують військовий альянс. Український президент упевнений, що в Пекіні це теж розуміють.

К
кунь

Слова Угорщини у цій війні нічого не рішають. Не та вагова категорія.

Й
йой

а в чому ун не правий

ДС
дід Сі

24 лютого Китай має надати свої пропозиції щодо можливої мирної угоди між Україною і РФ. Якщо Україною та РФ будуть відкинуті умови Китаю щодо мирного розв'язання військового конфлікту, то, цілком ймовірно, що світ стоїть на порозі третьої війни, де до військових дій будуть задіяні всі країни. Ось така х..., малята.

V
Vo

Якщо так. Мир то мир. Яке різниця? То ліпше що умирають?!

Читайте також