Сквіз. Все про просунутий прийом покеру

19
0

Покер - це популярна та улюблена багатьма азартна карткова гра. Сьогодні спробувати щастя в отриманні виграшу або просто цікаво провести вільний час, граючи в покер, можна не тільки в наземних ігрових залах.

Багато віртуальних ігрових клубів, і казино онлайн Champion у тому числі, пропонують зіграти в онлайн покер. Для гри характерні різноманітні прийоми, і про один з них йтиметься у цій статті.

Сквіз, що він являє собою

Сквіз є одним з тактичних прийомів покеру, який застосовується, коли гра знаходиться на префлопі. Цей прийом є популярним як у кеш-іграх, так і під час турнірів.

Він характеризується ефективністю, оскільки дозволяє отримати банк на префлопі . Але потрібно мати на увазі, що сквіз має використовуватися з максимальною обережністю. Адже програти свої гроші при неправильному тлумаченні дій суперника можна легко.

Що ж таке сквіз? У випадку з Техаським Холдемом це один із варіантів витонченого блефу. Не меншою популярністю користується сквіз і в онлайн покері, але застосовувати його без ризику для себе можуть тільки покеристи з достатнім ігровим досвідом.

Суть прийому

Суть цього прийому полягає у підвищенні гравцем ставки на ранніх позиціях, коліруванні цього підвищення суперником, після чого геймер, який збільшував ставку, несподівано для інших виконує значний ререйз і забирає банк собі.

Так відбувається через те, що гемблєру, застосовуючому сквізплей, надається перевага перед супротивником, який підтримав ставку, сподіваючись на слабкі карти опонента.

Щойно відбувається великий ререйз, супротивник утримується від колірування ставки, оскільки ймовірність того, що на руках у нього слабкі карти, висока. Другий пасивний суперник, який має на руках слабку комбінацію, теж утримується від проведення ререйзу.

Чого потрібно дотримуватися, застосовуючи сквіз, і коли його робити

Важливою умовою при грі в Техаський Холдем є дотримання гравцем 2-х основних моментів.

  1. Достатньо великий розмір ставки.
  2. Опоненти не повинні сумніватися у тайтовому іміджі гравця.

Геймери, які вирішили скористатися цим прийомом у грі з реальними грошима, повинні знати, коли настає зручний момент для сквіза. Успішність застосування Squeeze у покері залежатиме від звичок супротивника і ситуації, що склалася за ігровим столом.

Потрібно пам'ятати, що на успішне застосування сквіза не впливає саме те, які карти на руках. Але за обставин, що складаються невдало, наявність сильної композиції сприяє як отриманню банку, так і збереженню позитивної репутації, іміджу серед інших гравців.

На думку професійних геймерів, найскладнішим у сквізі є те, що гравець зобов'язаний вміти використовувати його лише у відповідний момент. Зазвичай, найбільш вдалим моментом застосувати сквіз вважається різке підвищення ставки, коли боротьбу за банк ведуть 2 геймери.

Якого розміру може бути сквіз

Розуміючи найкращий момент для використання сквізу, потрібно знати, ставка якого розміру має бути зроблена. Найчастіше вона визначається шляхом множення рейзу лузового геймера на 4. Але ставити можна і більші суми.

Новачки, що тільки вивчають правила застосування сквізу в покері онлайн, повинні пам'ятати ще про кілька важливих моментів.

  1. Імідж геймера для конкурентів може бути тайтовый. Це спричинить реакцію опонентів на рерайз фолдом, а не виникненням сумнівів.
  2. Розігруючи сквіз, стек повинен бути досить великої величини, що становить для гравців, які борються за отримання банку, загрозу.
  3. Застосовувати сквіз у покері онлайн не слід регулярно. Це дозволить зберегти імідж за ігровим столом.

Дотримання цих правил сприяє мінімізації ризику невдалої гри, дозволяє геймеру навчитися застосовувати сквіз з максимальною ефективністю та безпечно.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також