"Sky City" на Університетській – квартал на найвищій локації Ужгорода (ФОТО)

9
9

Новий комплекс, який зводять на БАМі в Ужгороді, схоже, стане наймасштабнішим у місті проектом житлового будівництва останніх років. Забудовник запроектував 15 багатоквартирних будинків, окрему будівлю дитсадка та багаторівневий паркінг з експлуатованим дахом.

Уже в липні-серпні цього року в експлуатацію обіцяють здати перший будинок на найвищій локації ділянки. Сім поверхів з 44-ма квартирами, панорамними пентхаусами, відкритими терасами та сучасними комунікаціями забудовник позиціонує, як житло майбутнього.

Якість та флагманські технології, - забудовник розповів про особливості комплексу

За масштабний проект взявся ужгородський забудовник Іван Синетар. Він реалізував чимало об’єктів в обласному центрі і має великий досвід у зведенні комерційного житла та розважально-спортивних об’єктів. Житловий комплекс «Sky City» на Університетській, зізнається, найамбітніший проект:

– У тому, що все вдасться, впевнений, бо дуже добре зважив усі «за» та «проти», викуповуючи права на об’єкт у колег-львів’ян. Тепер відповідальність за якість та терміни особисто на мені. Під кожним пунктом підписуюся власною репутацією, - каже директор фірми-забудовника Іван Синетар.

І відразу наголошує: проект відрізнятиметься флагманськими технологіями:

– Абсолютно всі підходи, які використовуємо зараз, будуть актуальними і через 5-7 років! Наприклад, у кожній квартирі встановимо надсучасні вікна Rehau – у лінійці авторитетної марки вони другі зверху і позиціонуються як «бізнес-клас». Тобто зараз, коли 99% закарпатських забудовників встановлюють у своїх будинках п’ятикамерні склопакети, ми використовуємо семикамерні. Другий момент: ми принципово відійшли від концепції продажу «чорнового» варіанту квартир. Наш клієнт отримує своє житло з рівненькими стінами з гіпсовою штукатуркою, тож наймати бригаду майстрів для вирівнювання та шпаклювання стін не треба – усе на 100% готове до наклеювання шпалер чи фарбування. Те саме з підлогою. Не просто чорнова стяжка, а чиста, рівна, утеплена, цикльована підлога, готова до ламінату чи плитки.

Ще один важливий момент: у кожній квартирі встановимо систему «Розумний будинок». Це своєрідна новинка для Ужгорода. Уявіть: ви зможете управляти власним житлом за допомогою свого смартфона! Вмикати чи вимикати опалення та світло, замикати чи відчиняти двері, бачити, хто приходить за допомогою з’єднання з відеокамерами на будинках та в під’їздах. Також будуть інтегровані датчики затоплення й диму. У разі виникнення аварійної ситуації, припустімо, якщо ви поїхали, а у вас у квартирі прорвало трубу, відразу спрацює датчик про проблему, і ви зможете її вирішувати. Наприклад, зв’язавшись зі службою охорони на території, дати особистий дозвіл на доступ до квартири, щоб вони змогли щонайменше перекрити стояк. Тобто усі ці моменти, якими ми щодня так переймаємося, типу «а чи вимкнув я праску й кавоварку», будуть вирішуватися одним кліком на клавішу телефону. Це не просто модна опція. А дуже важлива, бо це безпека ваша і ваших близьких, - переконаний директор фірми-забудовника.

У кварталі будуть садочок, паркінг, сквер. На будинках – вертикальне озеленення

Займається проектом відомий ужгородський архітектор Олександр Шеба. Перевагою «Sky City», каже він, будуть не лише масштаб, краєвиди та «начинка» квартир, а й продумана інфраструктура. На території кварталу окремою будівлею зведуть дитячий садочок на 1600 квадратних метрів та багаторівневий паркінг:

– Його логічно вписати в квартал дозволяє перепад висот. У паркінгу буде експлуатований дах та місце для автівок жителів кожного будинку. Насправді, ці моменти мені дуже імпонують, бо одна з найбільших проблем обласного центру в останнє десятиліття – саме хаотична забудова. Будинки та квартали зводяться абсолютно непродумано, без соціальної інфраструктури та елементарних умов у дворах. У «Sky City» ми враховуємо кожну дрібницю, бо головна мета – створити максимально комфортне сучасне міське житло.

З цієї ж причини, каже Олександр Шеба, зменшать поверховість будинків. Проектно-дозвільна документація дозволяє зводити десять поверхів у кожній секції, але забудовник свідомо йде на зміни:

– Будинки не стоятимуть суцільною стіною у 10 поверхів. Ми хочемо створити своєрідну хвилю з будівель різної поверховості. Перепад висоти та правильна відстань між будівлями дозволить зберегти вигляд з вікна кожної квартири, дасть більше повітря та простору. До того ж, залучаємо фахівців з ландшафтного дизайну та плануємо вперше в Ужгороді використати вертикальне озеленення будинків. Цю технологію хочемо застосувати вже в першій багатоповерхівці, яку здаватимемо влітку 2020-го. Велика бічна стіна будинку буде вкрита живими рослинами по всьому периметру.

Наразі будівельні роботи в розпалі. Роблять стяжки, сантехніку, електрику та внутрішньоквартирні комунікації. За сприятливої погоди у січні почнуть монтувати й вікна.

Забудовник наголошує: продаючи квартири, укладатимуть угоди відразу й на утримання та обслуговування будинків. А за бажанням клієнта робитимуть дизайнерські ремонти помешкань.

Коментарі

А
Аня

Класна локація. І садочок з паркінгом - Дуже зручно буде. Влада щось ніяк не знайде місця для цього, то може хоч приватний забудовник збудує!

Б
Бабай

Якщо 5-10 покупців цих супер інрерарактивних квартрилів знайдуться - тогди ще дись пув рока вони протягнуть.

ІК
Іван Кульчицький

Шановні критиками, де Ви бачили щоб при будівництві багатоповерхівки був запроектований багаторівневий паркінг та дитячий садок?! В Закарпатті ніхто так не будує! Дайте можливість людям реалізувати гарну ідею!

ІД
Ілона Д.

Наскільки я знаю, то вже давно не львів'яни, його викупив ужгородський забудовник. Не думаю, що буде халтурити, бо йому тут ще працювати в Закарпатті. Міська архітектура казала, що всі дозволи є, навіть Боршовський десь коментував. Обіцяють не бахати там 10 поверхів і збудувати навіть дитсадок у кварталі. Подивимось, але якщо все зроблять, як обіцяють, буде хороший район. Бам і так забудований вздовж і поперек, а тут у людей хоч продуманий проект.

ДН
До нижнього

Вчитися треба , а не на краєвиди дивитися .

ММ
Мешканець міста

Будинки закриють увесь краєвид для студентів та працівників УжНУ. Не сердіться, проте це не раціональна забудова чудової частини міста.

П
Пітьо

Та то "елітне АВЕНЮ" яке откривати початок стройки не ангели приїзжали? Реклама по всьому Закарпатті була, та шось потом все заглохло. Цікаво ті хто туди тоді свої гроші вклав, вернув їх якось?

АТ
а то правда?

а то правда же стала стройка рік тому, бо началися зсуви грунту, бо кось документи дає хоть на стоетажку лем забашляй? Мабуть з цієї ж причини зменшать поверховість будинків? Львовським гроши не хватило достройити? Чи зассали ріскувати там етажки класти? Всі новостройки збудовані з численними порушеннями ДБН, але деякі порушення вражають халатністю. Витримати всі ДБН при багатоквартирній забудові в місті практично нереально, хоть норми безпеки дотримуйте ...

О
Оконар

І нащо про це знати жителям Мукачева?

Читайте також