Sl8 – українська соцмережа з монетизацією контенту

43
1

Сучасний користувач Всесвітнього павутиння добре знайомий з соціальними мережами, які досить активно юзаються всіма охочими. Чи можна зараз когось здивувати черговою соцмережею? Можна! І це довели українські розробники, які створили унікальний продукт, який носить назву Sl8 (Slate).

Якщо ви думаєте, що Sl8 – це чергова соціальна мережа зі звичним набором інструментів і можливостей, ви глибоко помиляєтесь! Slate – це кардинально новий та прогресивний погляд на соцмережі, це нове рішення, унікальна ідея, яку вдалося реалізувати нашими програмістами та яка поки не має аналогів.

В чому «фішка» соцмережі Sl8?

Головною особливістю Slate, яка виокремлює її з-поміж інших соціальних мереж, до яких ми так звикли, - це наявність автоматичної системи монетизації контенту криптовалютами. Кожен користувач, який створив акаунт, отримує своєрідний криптогаманець на базі Stellar.

Окрім цього, українська соціальна мережа є абсллютно захищеним та конфіденційним середовищем, де ніхто ні за ким не слідкує і ніхто не полює за особистою інформацією юзера (чого не скажеш про інші соцмережі). Саме тому дедалі частіше в соцмережі створюють сторінки відомі блогери, політики, програмісти та інші користувачі Інтернету, які загалом не бачать свого життя без соціальних мереж.

Отож, які ключові переваги Slate:

  • По-перше, соцмережа має зручну та добре продуману архітектуру – з простою реєстрацією (достатньо вказати код запрошення, електронну адресу та дату народження) та інтуїтивно зрозумілим середовищем;
  • По-друге, Sl8 має власні додатки на базі ОС Android та iOS, що робить ресурс ще зручнішим та доступнішим для використання;
  • По-третє, в соцмережі реалізована децентралізована фінансова система на основі блокчейну Stellar;
  • По-четверте, опублікований у стрічці контент інші користувачі лайкають крипто валютою, яку можна вивести на банківську карту;
  • По-п’яте, юзери української соцмережі можуть здійснювати переказ віртуальних грошей без комісії.

І ще один значимий плюс української соціальної мережі – відсутність надоїдливої реклами, якою, як правило, перенасичені інші соцмережі.

А ще Slate – це новий досвід, нові можливості та широкі перспективи для подальшого розвитку, позаяк криптовалюта, яка є надважливою складовою Sl8, була, є і залишатиметься актуальною, потрібною та невід’ємною частинкою величезної фінансової системи.

Коментарі

О
Олексій

Це звісно круто ,але пересічний українець не готовий платити крипто валюту заради лайка , а на рахунок реклами то є пакети преміум ну або модифіковані версії додатків де її немає, а з ноутбука виручає як і зі смартфона в браузері доповнення яке блокує рекламу

Читайте також