Словаки затримали українця, який перевозив 30 нелегалів у мікроавтобусі (ФОТО)

52
2

Протягом вихідних словацькі правоохоронці мали багато роботи. У двох випадках було затримано перевізників разом з нелегалами, а у третьому 15 мігрантів без водія.

Як повідомляє прес-служба, 6 нелегалів прийшли з Сирії, 9 з Тунісу. Поліція затримала їх у Петржалці, коли вони хотіли незаконно перетнути в Австрію. Після виконання усіх процесуальних актів їх буде депортовано.

У першому випадку, затримали 21-річного водія Павло Б. з України. Чоловік на своєму авто перевозив нелегалів до Чехії.

Спочатку він перетнув прикордонний пункт Словацької Республіки з Угорщиною, потім хотів продовжити через Словацьку Республіку до Чехії. Однак його плани несподівано перервали поліцейські обласної інспекції з Тренчіна, які зупинили його на початку села Горна Поруба в Ілавському районі.

Окрім водія, у машині знаходилось 30 нелегалів, 26 приїхали з Сирії, четверо з Тунісу, один з Єгипту та один з Ємену За перевезення мігрантів водій повинен був стягувати 250 євро на особу, то всього 7500 євро.

У другому випадку 40-річний громадянин Румунії Стефан М. намагався вивезти 10 нелегальних мігрантів з Сирії до Відня через Угорщину та Словаччину.

Незабаром після опівночі патруль Левицького райвідділу зупинився і перевірив його прямо в місті. За цей транспорт контрабандист обіцяв загальну винагороду у 500 євро.

Обидві справи взяли на себе члени Національного підрозділу боротьби з нелегальною міграцією. Обох водіїв обвинувачено у скоєнні контрабанди. Після доведення вини їм загрожує покарання від 7 до 10 років позбавлення волі.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

МА
мєнтовська аріхмєтіка

у машині знаходилось 30 нелегалів 26+4+1+1 ну, ніяк не 30, навіть у Ґрузії! А-а-а, 2 певно були нелегальні нелегали!

Б
Бидлофоб

За за доставку чорноти має боти самое суровоє покарання.

Читайте також