У 2020 році компанія Solente представила нові лінзи з рекордним показником газопроницаемости в 190 Dk / t. Solente Sitara.
Вони призначені для щомісячного носіння в безперервному режимі (шукайте тут https://kievlinza.ua/catalog/kontaktnye-linzy/). Це не перший рекорд фірми Solente. До появи моделі Sitara, лідером в таблиці газопроницаемости були їх лінзи Impero. Українському бренду вдалося перевершити навіть мастодонта оптичного ринку - компанію Johnson & Johnson.
Чим особливі Solente Sitara?
Лінзи виготовлені з силікон-гідрогелю з найкращим співвідношенням комфорту і безпеки. Силікон в цьому матеріалі відповідає за транспортування кисню до рогівки. Чим більше його кількість, тим більше повітря надходить до очей. Але силікон робить оптику жорсткою та незручною. Щоб це виправити, в матеріал додають воду. Тут виробникам важко знайти баланс, зробивши пластинку еластичною, не знижуючи при цьому показники газопроникності.
Технологам Solente вдалося домогтися кращого співвідношення. Їх лінзи пропускають величезний обсяг кисню і при цьому на 47% складаються з рідини. Користувачі відзначають, що ці засоби корекції трохи жорсткіше аналогів (модуль пружності 0,70 мПа), але це не заважає комфортній посадці. Пластинки м'яко лягають на рогівку: не зміщуючись та не натираючи повіків. А ще їх зручно одягати, діставати з контейнера, а також промивати, не боячись деформувати.
Продаються ці лінзи в блістерах, наповнених універсальним розчином. Тому користувач отримує ідеально зволожені, стерильні засоби корекції, які приємно вдягати. Щоб вони такими залишалися, варто придбати один з універсальних розчинів компанії Solente і використовувати його для промивання, а також наповнення контейнера. За 8 годин перебування в розчині, пластинки дезінфікуються і відновлюють баланс рідини.
Як носити лінзи Solente Sitara?
Оптику безперервного носіння дозволено використовувати протягом 30 днів не знімаючи. Адже вона пропускає достатню кількість кисню, щоб виключити можливість гіпоксії. Але думка офтальмологів відрізняється від рекомендацій виробників. Лікарі кажуть, що використання контактних засобів цілодобово шкодить очам. Причому це не залежить від рівня газопроникності.
За день використання на поверхні лінз накопичуються мікроби, пил, частинки косметики, аерозолів, а також сигаретного диму. А скільки всього накопичиться за місяць безперервного носіння? Офтальмологи радять знімати кошти корекції на ніч, промиваючи і залишаючи в контейнері. Так ви знизите ймовірність розвитку бактеріальних захворювань або алергічної реакції на ферментні відкладення.