Сотні мертвих вечірниць: українців просять не викидати кажанів на мороз (ФОТО)

13
10

В багатьох містах Україні захисники тварин знаходять мертвих кажанів, більшість з них занесено до Червоної книги. Люди просто знищують рідкісних рукокрилих тварин.

"Приклад людської жорстокості. Кажани викинуті з багатоповерхівки на вулицю при морозі - 15 градусів.

Спочатку нам повідомили про знахідку в Херсоні, вулиця Покришева. Алена Беспалько поїхала рятувати, але було вже запізно, кажани провели на землі добу зі слів жителів будинку. 16 рудих вечірниць - всі загинули.

Наступного дня - в Івано-Франківську. Мар‘яна Рарик рятувала викинутих кажанів на прибудинковій території багатоповерхівки по вулиці Угорницька. 78 вечірниць загинуло, 23 - вижило, але в тяжкому стані. І зараз на реабілітації", - повідомляють у організації Ukrainian Bat Rehabilitation Center.

Раніше У Запоріжжі в смітнику біля багатоповерхівки знайшли 700 червонокнижних кажанів. Їх, імовірно, виявили під обшивкою одного з балконів, зібрали та викинули. Тих кажанів, що вижили передали у Харків до Центру рукокрилих. Там вони перезимують і навесні їх випустять на волю.

"Розкажіть, будь ласка, друзям, що так робити не можна. Кажани не можуть вижити при морозі за вікном. Завжди є люди готові допомогти, варто лище пошукати", - кажуть зоозахисники.

До Червоної книги України внесено 26 видів кажанів, вони також охороняються відповідними міжнародними договорами. Це корисні для людини істоти. Вони знищують комах-кровососів та шкідників лісу. Тож убивати їх не слід. І не лякайтесь, нічого поганого вони вам не заподіють.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ж
журналістам

А хто на весь світ трубів, що ті тварини китайців пожерли і тепер весь світ мучиться від паскудного віруса? Спробуйте тепер людей переконати, що то не кажани, а китайці самі таке зварганили

В
Вау

Ще одна проблема - із зальотними свинособачими ботами, один з яких тут гадить під кличками Вау, Ха!, Айно, Треш, чуня, море, Фері, Святослав, Іван, Медицина, Свобода, Радар, Питання, 1, 000, 555,333, 6969. -1-1-1, і т.д.

В
Вау

Опісля держперевороту 2014 року існує проблема не з кажанами, а з людьми.

ДН
до нижнього

русуне,не переводь стрілки!..

Б
Бандера

Це українці , безжальні дикі, тупі ,дурні і бідні ....

А
азіров

ті кровосісі ся звуть лиликами. І їкщо кімусь сітку погризли, то ній ся радує, що ні бідігови.

Д"
До "до нижнього"

Підтримую. Найбільш "страшна і мерзька " істота - людина.

ДН
до нижнього

"страшні і мерзкі" - дуже точно сказано про КАРПАТОРУСУНСЬКУ п'янь, яка з дикими вилупленими очиськами вбиває тварин, ріже ліс під корінь і мече тонни сміття в гірські річки.

М
Мукачівець

...в БАГАТЬОХ містах .....РІДКІСНІ ....?! Нашестя , а не рідкість . Особисто у нас ця "не хвилюйтесь , нічого поганого вона вам не зробить" , прогризла москітну сітку на вікні . Прийшлося її кокнути . По-перше , запізно інформуєте , по-друге вони дуже страшні і мерзкі .

Ы
Ыстык

Бандерлоги то дебіли

Читайте також