Спалах кору на Закарпатті триває. Попри наявності вакцин діти і далі хворіють (ВІДЕО)

20
0

У жовтні було зафіксовано 300 випадків захворюваності на кір, тоді як у вересні всього 83. У Листопаді за підсумками кожного тижня епідеміологи інформують про 100-120 нових хворих.

— Ці показники є одними з найвищих та найбільших в Україні. Хворіють у більшості діти, 80%. Це діти, які відвідують школи, садочки. І в більшості це ті діти, які не мають щеплення. Якщо вже більше року триває компанія з додаткової імунізації він кору, і вакцина є, наразі, у закладах охорони здоров'я всіх районах та щеплювальних пунктах, діти і надалі хворіють, - розповідає Вікторія Тимчик, завідувач відділу епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань.

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на ГРВІ та грип не є такою напруженою, вона відповідає традиційним сезонним рівням.

Так, минулого тижня через гострі респіраторні вірусні інфекції до медзакладів обласні звернулись 3107 пацієнтів.

— Звичайно, показник захворювання 245 осіб на 100 тис. населення є нижчим від епідемічного порогу на 28%. Більшість з хворих це є діти, більше 60%. І спостерігаємо деякі збільшення захворілих у групі 5-14 років, це ми пояснюємо тим, що вже закінчився канікулярний період, діти повернулись за шкільні парти, звичайно зросла кількість контактів і, як наслідок, маємо невелике збільшення кількості захворілих, - додає Вікторія Тимчик, завідувач відділу епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань.

Нагадаємо, нещодавно у Мукачеві від кору помер 12-річний хлопчик. Це вже другий випадок за цей рік, у лютому від кору померла 4-річна дівчинка з села Лазів, що на Тячівщині.


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також