Спілка підприємців Угорщини залучатиме гранти в розвиток інфраструктури Мукачева

18
3

Відповідний тристоронній договір про співробітництво підписав Мукачівський міський голова Андрій Балога з керівником спілки підприємців Угорщини – регіональною організацією в Будапешті та області Пешт Дюлою Марйоі та міським головою міста-побратима Добош Золтаном Кевсегі, інформують у Мукачівській міській раді.

Домовлено, що партнери будуть обмінюватися між собою інформацією щодо економічного розвитку міст, надсилають один одному плани та пропозиції. Спілка запрошуватиме підприємців з Мукачева на заходи, що їх організовуватимуть угорські партнери.

Попередньо домовлено, що підприємницькі структури Мукачева будуть учасниками Біржи інновацій, яка стартуватиме вже восени. Тут нашим підприємцям пропонуватимуть доступ до інноваційні технології використання відновлюваних джерел енергії та ефективного використання енергії. Окрім того, угорські партнери долучатимуть Мукачево до грантових проектів розвитку інфраструктури міст.

Опісля урочистого підписання угоди Андрій Балога запросив представників ділових кіл міста-побратима взяти участь в Мукачівському бізнес-форумі, який проходитиме з 18 по 20 травня.

Коментарі

П
Петя

Тьотя біля Андрійка смішнувата? Як туда попала такий клоун?

0
07

меру мукачева пора уже хоть дашо знати..а мадяри ся вам всрали,з вашою англіцкою...поляку недоправлений

Ф
Файті

А ти сам знаєш? Англійська мова є мовою міжнародного спілкування. Хай мадяри ліпше вчать англійську або українську

Читайте також