Спорт: Аналіз майбутньої гри

7
0

Аналіз команди. Які чинники впливають на гру? Що необхідно враховувати для прогнозу результату зустрічі?

Кожна команда має свій певний стиль гри. Для визначення, в якому стилі і як буде грати команда, потрібно враховувати різні фактори, зокрема:

  • спортивна форма основних гравців;
  • завдання, які ставить тренер перед гравцями.

Найчастіше про те, наскільки готова команда та її окремі гравці, потрібно судити по завершенні третини сезону. У цей час вже можна судити про сильні і слабкі сторони команди. Також вже можна визначити рисунок гри.

Аналіз команд

Дуже важливим є аналіз команд. Склад, в якому гратиме команда, стає відомий приблизно за сорок хвилин перед грою. Досить багато професійних бетторів чекають саме оголошення складів команд, що дозволяє краще проаналізувати команди і тільки після цього зробити ставку. Коли стають відомими склади команд, тоді набагато простіше зробити високоточний прогноз на спорт.

Наприклад, в разі, якщо в заявленому складі відсутній основний опорник або крайній захисник, є велика ймовірність, що ігровий потенціал команди може знизитися. Після того як оголосили склади команд, ставки стають більш обґрунтованими і зваженими.

ВАЖЛИВО! Для аналізу гри команди необхідно дізнаватися якомога більше інформації про травми гравців. Вивчати це необхідно досконально, навіть знати, скільки триватиме лікарняний і як успішно йде реабілітація. Також потрібно враховувати виступи основних гравців на тренувальних іграх і під час поєдинків за другу команду. У тому випадку, якщо гравець після отриманої травми зміг відновити навіть вісімдесят відсотків своєї сили, його потрібно вже сприймати як повноцінну бойову одиницю.

Досить важливим фактором є мотивація на гру і те, які цілі переслідуються командою. У грі, яка практично нічого не означає для команди в тому чи іншому турнірі, стиль гри буде значно відрізнятися. Дуже часто такі матчі тренери використовують для відпрацювання нових розстановок та інших технічних аспектів гри. Склади команд в таких ситуаціях можуть залишатися незмінними.

Часто люди роблять висновки з приводу підсумків майбутнього матчу виходячи з попередніх результатів між командами. Це в корені хибно. Під час чемпіонатів команди зустрічаються один з одним два рази. Час між цими зустрічами зазвичай п'ять - шість місяців. За цей період відчутно змінюються не тільки склад, але і манера гри команди.

ЦІКАВО! Не можна спиратися на назву команди та її колишні заслуги. Склади, розстановки і цілі на кожну гру змінюються в залежності від чемпіонату, в якому вона бере участь.

Аналізувати склади команд в беттінгу дуже важливо. Необхідно розуміти, як змінюється рисунок гри в разі відсутності основних гравців. Це краще розуміти виходячи з попередніх матчів, проведених з оновленням в складі.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також