Способи захисту від раптових покупок

25
0

Сьогодні безліч людей страждають на шопоголізм. Шопоголики - це люди, які купують будь-які речі до повного виснаження гаманця, а деякі можуть ще взяти кредит і знову купувати.

Якщо ви страждаєте від схожої проблеми, ми дамо вам кілька порад як зберегти свій гаманець.

  • Попросіть відкласти товар

Адже задоволення ми отримуємо в момент очікування на покупку. Тому спробуйте відкласти цей момент якнайдалі.

Якщо побачили річ, що сподобалася, вивчіть його якомога детальніше. Попросіть співробітника магазину показати всі варіанти виконання виробу, що сподобався. Якщо це техніка, то поцікавтеся про гарантії, знижки та акції.

Якщо відчуваєте, що триматися більше немає сил, то попросіть відкласти товар і поміняйте обстановку. Підійде будь-яке кафе чи кондитерська.

У такий момент ваша свідомість хоче імпульсивних покупок, на нього може діяти навколишнє середовище магазину, тому потрібно поміняти обстановку.

  • Купуйте тістечко

Іноді ви самі не розумієте, чого хочете. Це може бути річ за всі гроші світу, а може буде достатньо морозива та кави.

Можливо, ваш мозок просто втомився і через це з'являється бажання спонтанної покупки. Щоб привести свою голову в порядок, достатньо закинути в себе глюкози, тобто з'їсти солодкого.

  • Інтернет подорож

поки ви жуєте тістечко, саме час вивчити відгуки, про вашу бажану річ, в інтернеті. Ознайомтеся з цінами та оглядами. Звертайте увагу на реальні огляди, а не рекламні, дізнаєтеся про недоліки речі на думку інших людей. Також буде корисно заглянути на сайти продажу речей, які були у використанні, щоб розуміти за скільки реально буде продати куплену річ якщо вона вам "не зайде".

За допомогою подібного "ритуалу" перед покупкою ви за час відпочинку в кафе дізнаєтеся про дефекти майже купленої речі і що можна купити таке ж в ідеальному стані, але на порядок дешевше.

Що ще працює?

Залишайте кредитку вдома та відв'яжіть її від облікового запису телефону, щоб не робити необдуманих покупок.

Якщо ну дуже щось хочеться нове, то подивіться що можна продати старе? Ми впевнені, що у вас є купа речей які просто припадають пилом у вас в будинку, і не приносять ніякої користі.

Зробіть скарбничку для себе. Це може бути або звична "свинка" або "скарбничка" в банку. Відкладайте туди некритичну для вашого бюджету суму, але візьміть собі за правило, що ці гроші ви можете витратити з будь-якої миті у будь-якому розмірі, але не більше.

Тверезі покупки. Не купуйте у стані алкогольного сп'яніння, адже тоді самоконтоль повністю втрачається.

Спробуйте усамітнитися в домашній обстановці та подумати, у яких випадках саме ви робите імпульсивні покупки? Чи може це поганий настрій чи проблеми на роботі? Якщо ви знайдете саме свої причини, то вам стане набагато легше вберегти себе від непотрібних витрат свого бюджету та скупчити на справді потрібну річ чи подорож своєї мрії

Докладніше про автора - ubki.ua

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також