США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на суму $400 млн

90
0

До пакета військової допомоги Україні від США вартістю 400 мільйонів доларів, який оголосили 10 травня, входять зокрема додаткові боєприпаси для систем Patriot і NASAMS, зенітні ракети Stinger та додаткові системи HIMARS із боєприпасами.

У новому пакеті США містяться додаткові боєприпаси для систем Patriot і NASAMS, зенітні ракети Stinger, додаткові системи HIMARS із боєприпасами, 155-мм та 105-мм артилерійські снаряди і "обладнання для інтеграції західних пускових установок, ракет і радарів з українськими системами".

З техніки Пентагон перелічує бойові машини піхоти Bradley, бронетранспортери M113, протимінні транспортні засоби із захистом від засідок (MRAP) й причепи для перевезення важкого обладнання.

Також у пакеті допомоги – ракети TOW, протитанкові системи Javelin та AT-4, "високоточні авіаційні боєприпаси", ракети HARM, стрілецька зброя та патрони до неї, підривні боєприпаси та обладнання для розмінування, берегові та річкові патрульні катери, "засоби хімічного, біологічного, радіологічного, ядерного захисту".

Нагадаємо, президент США Джо Байден 24 квітня підписав ухвалений Конгресом пакет законодавства з майже 61 мільярдом доларів допомоги Україні та іншим союзникам США. Одразу після цього США оголосили про пакет військової допомоги Україні вартістю 1 мільярд доларів.

Після цього у Держдепі підтверджували підготовку подальших пакетів військової допомоги.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також