Стабілізатори напруги: навіщо потрібні і як зробити правильний вибір

23
0

Провідні виробники побутової та промислової техніки розробляють свою продукцію без урахування того, що вона буде експлуатуватися в умовах проблемних або застарілих електричних мереж.

Але вони і не повинні це враховувати, адже це суперечить нормам безпечного використання приладів. На жаль, велика частина електромереж приміщень нашої країни може вважатися такою, що потребує ремонту або термінової заміни. Також не варто виключати різного роду імпульси, викиди, комутації. Зіставивши всі ці фактори з необхідністю забезпечення стабільного напруги для роботи різної техніки, не складно зробити висновок про те, що придбання стабілізатора напруги є більш ніж доцільним рішенням.

Види і типи стабілізаторів

Моделей стабілізаторів напруги дуже велика кількість, але всіх їх можна розділити на дві великі групи: малопотужні розеткові і високопотужні стаціонарні. Перший вид являє собою портативне невеликий пристрій потужністю до трьох кіловат. Використовується воно для окремих побутових приладів. Пристрої другого виду можна підключити на весь будинок або виробниче приміщення. Потужність таких стабілізаторів стартує з п'яти кіловат.

Вітчизняні виробники стабілізаторів напруги випускають в основному пристрої трьох типів. Найпопулярнішими в нашій країні є сімісторних стабілізатори. Такий вибір користувачів обгрунтований такими характеристиками: низький рівень шуму, надійність, високі експлуатаційні показники, широка область застосування. Для малопотужної техніки можна використовувати релейні стабілізатори. В цілому, це недорогі пристрої, що відрізняються «повільної» реакцією на перепади напруги і скромними показниками довговічності. Третій тип - найнадійніший. Мова про інверторних стабілізаторах. На виході такі пристрої видають максимально точне напруга. Область застосування дуже широка, але і ціна - відповідна.

Як підібрати відповідний стабілізатор

Якщо Ви вперше зіткнулися з необхідністю набути стабілізатор напруги, краще відразу звертатися до профільних магазини. Наприклад, за засланні https://stabilizatori.com/stabilizatory-naprjazhenija-/, можна підібрати сертифіковані стабілізатори українських і зарубіжних виробників. Менеджери Інтернет-магазину Stabilizatori.com будуть раді допомогти підібрати пристрій виходячи з параметрів потужності, діапазону роботи, точності, фазності мережі, а також підкажуть, стабілізатор якого типу ідеально підійде під індивідуальні вимоги покупця.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також