Студентів коледжів та училищ відраховуватимуть якщо вони не складуть ЗНО

6
18

Також Міністерство освіти запроваджує обов'язковий іспит у формі ЗНО з математики для випускників 11 класу, починаючи з 2021 року.

Про це зазначається в Наказі Міністерства освіти і науки України від 7 грудня 2018 року №1369 "Про затвердження порядку проведення проведення державної підсумкової атестації".

Згідно другого розділу 17 пункту цього наказу, студентів коледжів та училищ які не склали ЗНО, або не з'явились для його здачі відраховуватимуть із навчального закладу.

— Здобувачі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, які отримали 1 — 3 бали за результатами ЗНО хоча б з одного предмета, відрахують із закладів освіти з отриманням документів про повну загальну середню освіту та академічної довідки, — йдеться у наказі МОНУ.

Також Міністерство освіти запроваджує обов'язковий іспит у формі ЗНО з математики для випускників 11 класу, починаючи з 2021 року.

Коментарі

В
Викладач

Додам,Голесо,що ви тут не потрібні бо тут просто крадуть,а не творять. Для злодійства освіта не потрібна,там треба кримінальний талант.І можете з гордістю вказувати хто вас навчав.Наші мізги ціняться високо,поки ще. Ціняться там де країни будують,створюють!Тому і хочуть отакими ЗНО повністю вбити освіту!

В
Викладач

Колися каже,хреститися треба. Вас взяли США на роботу бо вони з цілого Світа збирають готових спеціалістів, їм не вигідно вкладувати в свою освіту.Якби ви не пахали на сша,а далі розвивали свої знання на благо своєї країни,то ви б взнали,що американська освіта далеко не краща.А також би взнали,що радянську модель освіти впроваджує Англія, Фінляндія....Те,що ви не найшли тут роботу,подякуйте політиці розвалу!Ви отримали знання у тих “неповоротких” людей,яких зараз клеймите!Ви неблагодарна людина,тобто не вихована!Не знаю чи ви отримували освіту чи купляли диплом,а це велика різниця.Бо ви в Світовій науці не мислите абсолютно.Ви начиталися про “блискавичні” ідеї, про збагачення “блискуче” від сіткових маркетів....Ми в Болонському процесі шляхом мавпування.Ви не розумієте його бо мета його зробити з наших освічених людей таку собі середню ланку для обслуговування капіталу. Ми виховані радянською освітою на порядки вище за так звану Європейську чи Американську.

Г
Голесо

20:56-пише містить"лайливі слова"коротко напишу...300 тисяч,сша принимає каждий рік студентів з усього світа... Ти глядав роботу,ти найшов роботу!

Г
Голесо

22:30Ну дик ми тепер не у Болонському процесі,де у першу чергу учится викладач ЄПВО(де перепідготовка кадра викладацького?),і наш старий науковий потенціал,не дуже пляше,у сучасному світі...або є чим похвастатися?)))((Да у мене пропаганда примітивна,незнаю,я і моі сокурсники куда своі дипломи приліпити,они-ж котіруются по всіх странах)).Якшо я свій диплом покажу закордоном і скажу хто у мене викладав...шо про мене подумають?!))Я не кажу шо под фундаментальну базову науку нашу,треба покласти динаміт,і ко мішає Вам мислити плодотворно,для мене загадка,і розвалює Вас,палки кладе у голеса))просто мені кажеся Ви як неповороткий крейсер,совкова наука,тяжко плити по курсу таков машинов старих стандартів,коли світом управляють блискавичні ідеіі які за невиликий час втілюются і заробляють гроші.Така консервативно-аскетично,невостребовано,доживаюча...наука)Но тверда як кремінь,яка в Болонький процес не поміщаєся)))Ви і тепер себе розумнішими од світа щитаєте)результат?!Заперечте,розумно...

В
Викладач

До,20:56,дякую за розумний коментар! Голесо,вам,щось доводити,то марно тратити час. Ви продукт Болонського процесу,до речі пам’ятаєте,як з помпою нас туди штовхали!?І будь які розумні заперечення,зразу наражались на “лайномет” по типу Голеса! Вам Голесо,знання,яких ви не досягли і розум,замінила примітивна пропаганда.Пропаганда оця на зло самим собі! Всі,так звані “реформи”в царині освіти,мають на меті,лишити українців вищої освіти,що вже зроблено,тепер вже і середньої і середньо-спеціальної! Українцям призначили бути рабсилою!

ГТ
Голосе тупорилий

Скажу тобi , як людина , яка проживае в Европi,як людина , яка навчалася в США-там слабенькi студенти !! Чому слабi студенти ? Та тому, що навчання в США дуже дрогe i тому там навчаються не тi, хто дружить з головою , а в кого грошi!!! Наприклад : Андрiй балога , великий мер , навчався в США i що ?! Я був самий сильный в групi, але платити 21 тис.дол в рiк в мене не було лишнiх, а працювати i в той же самий час -в мене не було сил ! Тому , голосе -закрый пысок , оскiльки, ти далекий вiд реалiй ! Я поступив в iнститут , де було 17 чоловiк на одне мiсце, дякуючи вчетелям та освiтi СССР. Йди та скач дале на майдан !

Г
Голесо

До 9,була ліпша?!чим то она бола ліпша...?кілько нобелівських лауреатів дала?!ко сюда ішов учитися?індуси і кубинці?в замін на возможность комуністичноі пропаганди...вать амераканці,німці,французи туй училися?Як розповідав знайомий,потрапивши в штати,після совка,він знав шо буде самим розумним(бо дісьно з головов у нього порядок),но як начав вникати...поняв шо одстає на два покоління...((такшо не вішай лашку...)Задатки у тобі художника,вать музиканта,всеровно будеш сантехніком,бо пользу обществу приносити...професійно-технічну,там де робили з тебе робота,а не індивідуума,сердньго такого пахалу,но не майста,на колічество ударяли,не на качество,такшо не видумуй!А шо реформи нам не треба?!ми натіко глупі шо іх іщи навязовати треба?

9
9

Колись при Союзі у нас була найкраща освіта - середня, професійно-технічна, вища, без усіляких ЗНО. Під гарні слова про демократію та європейські цінності нам нав"язали "модн""і реформи в усіх галузях життя, а в результаті одним глобальним конкурентом, себто Україною, стало менше.

9
9

Колись при Союзі у нас була найкраща освіта - середня, професійно-технічна, вища, без усіляких ЗНО. Під гарні слова про демократію та європейські увнності нам нав"язали "модн"і реформи в усіх галузях життя, а в результаті одним глобальним конкурентом, себто Україною, стало менше.

Г
Глупость

Для чого малярам і мулярам ,слесарям і сварщикам ЗНО ?! І так робочих уже немає, ще і тих хай відрахують, що залишилися.

В
Викладач

Рем, якщо вмієте прочитати вами же написане, то в першому коментарі ви даєте оцінку вищій школі, а це освіта і наука.Наука в нас давно вбита! Ринок дисертацій це один із елементів розвалу, як науки так і освіти.Допущено свідомо.Я вказую на конкретні проблеми, а це відсутність фінансування,це доведення до зубожіння викладацько-професорського складу, мотивуючи їх на хабарництво, це перевід на платне навчання із захмарними цінами, людей, які в злиднях, декілька місць бюджетних, які виділяються так завуальовані, що потрапити на це місце не є можливості.ЗНО, які складені по дурному і не дають можливості ні виявити знання ні потрапити у ВУЗ.А сам процес ЗНО вже корумпований!Держава, яка дбає про свій народ, про своє майбутнє, зобовязана, повинна підтримувати освіту, науку! Рем назвати себе "великим експертом" і обкладувати все лайном, великого розуму не треба.Тим самим граючи на руку вбивцям освіти!

Р
Рем

40-60% дисертацій, які захищаються в Україні за рік, - це написані і куплені під замовлення наукові роботи. Обєм ринку дисертацій - до 1,5 млрд. грн. в рік.

Р
Рем

Мене, чесно кажучи, якщо Викладач не сліпий, більше цікавить питання науки, а не школи.

В
Викладач

Рем,ти недалеко втік від Гриневич,яка чітко виконує програму руйнації освіти в Україні.Словакія,Польша потирають руки,беручи наших дітей без всяких дурацьких ЗНО,а далі вже відсіюють!А нападки таких недолугих забивають останні цвяхи в труну освіти України! Освіту,науку треба підтримувати,як матеріально,так і морально!Тоді в України буде майбутнє! ЗНО-це свідомо виставлений бар’єр,який не пускає людей вчитися у ВУЗи,а зараз і в коледжі та училища!Тести ЗНО,недолугі,завідомо неправильні,людям просто занижують бали,знаючи,що поки апеляції в чужому місті,час втрачено! Гриневич для освіти,як Супрун для медицини!

Ф
ф

всі виїдуть закордон батьки там будуть працювати діти там навчатись ну а діди з бабками виховувати внуків А З УКРАЇНИ ЗАЛИШИТЬСЯ ТІЛЬКИ ЇЇ СЛАВА УКРАЇНІ крапка

Я
я

ці чиновники в МО зовсім подуріли, вони хотять , щоби діти плюнули на їх освіти і подалися за кордон за освітою

Р
Рем

Найкращі науковці массово емігрують закордон. А решта, що залишається - в значній мірі за своїми професійними параметрами не відповідають ніяким вимогам: на сьогоднішній день 40% - 60% дисертацій кандидатів та докторів наук пишуться і продаються під замовлення.

Р
Рем

Гриневич, щось подібне до ЗНО треба зробити для всіх випускників ВУЗІВ, бо вища школа в багатьох випадках перетворилась на місце продажу і видачі дипломів. І саме головне: проблеми в вищій школі непорівнювано більші, ніж в середній, а вища школа напряму повязана з ринком праці. У вищій школі повним ходом іде професійна деградація науково-педагогічних кадрів.

Читайте також