Студенти-медики УжНУ відвідали асамблею UMSA й поспілкувалися з Уляною Супрун (ФОТО)

3
0

Дев’ять представників УжНУ з першого до шостого курсу відвідали форум у Вінницькому національному медичному університеті.

Кілька днів тому у Вінницькому національному медичному університеті відбулася триденна VI Національна асамблея Ukrainian Medical Students’ Association, де наші студенти-медики УжНУ також побували.

Учасники в рамках форуму звітували про локальні досягнення та обговорювали план дальшої роботи асоціації студентів-медиків.
Ужгородський університет представили дев’ятеро студентів І–VI курсів, які розповіли колегам із інших міст про акції, курси та власні проекти, які вони втілюють в Ужгороді.

Тут студенти мали нагоду відвідати майстер-клас із хірургічного шва, лапароскопії, інтубації трахеї, мікробіології, акушерства та гінекології або ж внутрішньокісткового доступу.

Цікаво, що в ці ж дні із робочим візитом до Вінниці перебувала й в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, яка розповіла молоді більше про медичну реформу, труднощі й перспективи її втілення, про освіту й можливості, які відкривають програми обміну та стажування.

– Усе було на висоті: круті лектори, від яких тамувався подих, неймовірно цікаві воркшопи та захоплива культурна програма. Обрати майстер-клас було складно, адже хотілося послухати кожного лектора. Зрештою зупинив вибір на темі внутрішньокісткового доступу, адже раніше знав про неї досить мало, не бачив методики виконання. Виявилося дуже корисно для мене. Шкода, що це моя остання асамблея медиків у ролі студента, але впевнений: попереду чимало цікавого, -зауважив шестикурсник медфаку Олександр Голубенко.

Читайте також:  Школярка з Ужгорода перемогла на Всеукраїнській олімпіаді з географії .
 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також