Суд оголосив вирок волонтеру із Закарпаття, який продав "гуманітарне" мило на 2,4 млн грн

7
9

Перечинський райсуд оголосив вирок 37-річному волонтеру благодійного фонду, який продав 20 палет з милом, що призначалося як допомога для ЗСУ та переселенців.

Як повідомляє ZAXID.NET, у квітні 2022 року на адресу БО «Міжнародний благодійний фонд Ганни Чорній «Любов у кожному серці» привезли велику кількість господарського мила марки «Ukiskas». 23 палети з милом призначалися для потреб ЗСУ та людей, які постраждали від агресії РФ.

Проте у січні волонтер організації, 37-річний Лері Келехсашвілі, продав 15 палет з господарським милом за 17 тис. доларів. Хто став покупцем партії господарського мила «Ukiskas» – не уточнюється. За висновком експертизи, вартість товару становила понад 2,4 млн грн.


У суді Лері Келехсашвілі свою вину визнав повністю, щиро розкаявся та просив суддю затвердити його угоду з прокурором про визнання винуватості. Також у вироку суду зазначається, що волонтер перерахував на потреби ЗСУ 50 тис. грн.

Відтак суддя Перечинського районного суду Іван Ганько визнав волонтера винним за ч. 3 ст. 201-2 ККУ (торгівля гуманітарною допомогою), засудив його до п’яти років позбавлення волі, але звільнив від покарання, призначивши іспитовий термін на рік та шість місяців. До набрання вироком законної сили Лері Келехсашвілі перебуватиме під домашнім арештом. Крім того, волонтер має відшкодувати 1,8 тис. грн за проведення товарознавчої експертизи. Вирок може бути оскаржений в апеляційному суді протягом 30 днів.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

ДН
До нижнього

100%

Р
Роман

Афанас'єв у тому ж списку І хаб його Венеція,з нарколигами

С
Саша

От коментатори й фантазери. Напевно самі багато чого поробили для держави, війська, переселенців та дитячих будинків.Ну я волонтер.Працюю і допомагаю , для себе завжди все в мінус. І всі знайомі волонтери так само Місто Хуст.

П
Петро

Суддю на мило !

5
5

Суддя теж волонтер?

О
Олеся

Біда в тому що у нас в Закарпатті кожен другий волонтер, то звичайний ділаш, котрий з початком війни просік на чому можна буде добре нажитися. А цей просто не поділився з ким треба і за нього взялися судді

ПП
Правда про волонтерів

І головне в цій історії те, що таких "волонтерів" як цей шахрай немало. Волонтерство давно вже перетворено у високодохідний бізнес тими хто ним займається. Достатньо подивитися на яких далеко недешевих машинах волонтери їздять і які дорогі квартири і будинки собі купують за кошти отримані на волонтерстві. Волонтерством може вважатися діяльність, коли та чи інша людина займається цією справою у вільний від своєї основної роботи час на громадських засадах, тобто безоплатно. А все інше це такий самий вид підприємницької діяльності як і багато інших, з якого потрібно сплачувати податки і пояснювати, на чому заробляєш і з чого живеш.

У2
Ужгород 2

Цікаво скільки з цих грошей отримав "найгуманніший" суддя?

У
Ужгород

Це просто пі,,,,, дєц, кончений наш гуманний суд, вкра 2,4 млн, грн, вернув 50000 грн, і ти свободєн

Читайте також