Суд відмовив Москалю та Горвату взяти Самардака на поруки (ВІДЕО)

9
23

Але суттєво зменшив заставу - з 1 мільйона гривень до 128 тисяч, тобто фактично у 10 разів.

Це рішення Апеляційний суд Закарпатської області ухвалив щойно на засіданні під головуванням судді Івана Стана.

Так, Валерій Самардак і надалі утримуватиметься під вартою, якщо звісно ж не внесе заставу, строк тримання під вартою — до 27 липня 2017 року. Згодом суд має розглянути апеляційне клопотання захисту щодо часткового арешту майна Самардака.

Зліва направо - голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, нардеп Роберт Горват, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, депутат облради Мирослав Білецький. Усі обрані на останніх місцевих виборах від БПП, як і мер Чопа

Нагадаємо, сьогодні на засіданні в апеляційному суді Закарпатської області голова ОДА Геннадій Москаль, і нардеп Роберт Горват висловили свою готовність взяти мера Чопа на поруки.

До цього Геннадій Москаль довго дебатував з суддею.

Коментарі

О
Олексій

Якщо зацікавило, пишіть на "мило": alexeyilushchenko@gmail.com

О
Олексій

Шановні: Москаль Г.Г., депутати, адвокати та правозахтсники! Готовий надати свої послуги в якості поліграфолога для тестування на детекторі брехні як Самардака В.В., так и Нікулина С.В. (але тільки на підставі добровільності, у випадку їх абсолютної згоди). Вірогідність встановлення правди по даній тематиці майже 100 відсотків, у відповідності до методики Всеукраїнської асоціації поліграфологів. Тестування можна провести як в рамках кримінального провадження, так и в приватному порядку.

5
55)

Лізуть туй порохоботи з моцкаликами, хлопці ідіть до жидків розширятися а не в Закарпаття криміналітет і наркоманів підтримувати

П
Педро

Ступачка всіх тягне на дно) Файна чікса) Самардака подставила-подставить і Москаля) най ладить стулиць на вилєт)

В
Ваня

Хочу вам сказати.Побільше би таких суддів.Я некажу іменно за цю справу а взагалі.Приємне враженя від цього судді.Толковий мудрий і знає як розяснити.Одним словом респект.

П
Правда

Якщо на суд приперлися рівіс, москаль ,горват, значить там щось нечисто. Так сама логіка підказує. Видно підозрюваний дійсно пригрозив цим недолюдям, що ті зразу прискакали, і на поруки готові взяти.... де це видано таке. Попридумували собі херню всяку. Очко видно жим-жим.Може рівіс запровадив норми збору грошей так як і на митниці у свій час???!

Б
Блюк

А я розумний, не пішов на цю комедію з клоунами москаля, начинаву прозрівати, ліпше подальше від цьоі шушари, а то й мені буду дзвіздец з тим дурним москальом.

В
Вася

обісрався заслужений юрист-пенсіонер по повній програмі.

В
Варишський

Правильно люди пишуть.Розстріляти всіх та може буде порядок.

З
Знаючий

Москаль якраз і зарішав із Станом за зменшення застави, щоб злодій за 128 тис. вийшов на свободу(((

І
іван

А зарплату за нись Москаль і Рівіс отримають? Де борці з нечесними чиновниками, ци они ото не виділи.

С
Справедливий

Суддя показав, де місце Москаля!

Н
Народ

Москаля и всех остальных шестёрок что с ним приперлись - расстрелять!!!

В
Вася

Лише суд може визнати- винен чи не винен Мер. Це вже абсурд, якщо непонятно хто (активісти та інші)буде визачати вину.

АМ
Андреа Моруа

Может, судей изаело. А как вы думаете начальника закарпатского УЗЕ не заело заявление этого чопского дебилла Самардака о том, что начальник УЗЕ вымогал у него взятку. И когда успел, служивый, если Самардак взял за основу не являться в УЗЕ для дачи пояснений по открытым против него криминальным справам по поводу неправдивой декларации о доходахИ получении неправомерной выгоды в виде ПЯТИКРАТНОГО повышения зарплаты себе любимым.

Ю
Юрчик

Говорят, що губернатор испугался, что мер Чопа сдаст их схемы по дерибану государственных денег. Взяточник сказал, если не отмажете, то сдам всех! Вот они и прибежали спасать СЕБЯ!!! Ступачка получала 10000тыс.грн. в месяц, как радник за молчание. Небось за ребят с ПС никто из них не пришел взять их на поруки!!! Сволочи!

УТ
ух ти

йой, моцкаль загрався у царька, ой загрався. юрист блін вищої категорії))))

1
13-те

Взятки-гладки

Б
Берія

Розстріляти всіх.

В
Віолетта

Немає чим зайнятися?

ПП
Пан Павло

Правильно зробили, сись Москаль вiчно лiзе де не треба

П
Порошенко

Геннадій Геннадійович, я розумію Горват, з нього що візьмеш. Але Ви, так опустилися. Я Вам що в неділю казав, не лізьте, бо сором буде.

Ю
Юрист

Суддів заїло втручання у їх роботу

Читайте також