Судовий процес над Іштваном Цапом можуть почати спочатку (ВІДЕО)

10
1

В Ужгородському міськрайонному суді Ірина Шепетко, яка здійснює судочинство у справі хабара першим заступником ужгородського міського голови, 18 жовтня закінчується 5-річний термін на який її було призначено.

Через це справу повинні передати іншому служителю Феміди. Нового суддю обиратиме автоматична система розподілу справ, щоправда коли здійснюється заміна судді розгляд справи можна почати спочатку, якщо обвинувачуваний, прокурор або захисник проти продовження справи з того місця на якому зупинились з попереднім суддею.

Наразі вже проведені найскладніші етапи, підготовчий, коли необхідно залучити всіх учасників та судові слухання з дослідженням доказової бази. У суді визнають, через регулярну відсутність підозрюваного на судових засіданнях судочинство затяглося. Тому не виключають, що розгляд таки почнуть спочатку.

Більше у сюжеті телеканалу Sirius:


Нагадаємо, що Іштвана Цапа підозрюють у хабарництві. Наприкінці минулого тижня йому оголосили офіційну підозру.

Коментарі

Н
народ

Цiкаво, коли завершиться в Ужгородському судi, чотирирiчна судова епопея, пiд головуванням суддi Придачука, щодо вбивцi - Балаж Наташi, котра в станi алкогольного спянiня вiдправила на той свiт двох невинних людей.

Читайте також