Сьогодні Ілон Маск запустить український супутник в космос (ТРАНСЛЯЦІЯ)

9
25

Супутник запустять з бази міста Канаверал, що у Флориді (США).

Компанія SpaceX Ілона Маска 13 січня має вивести на орбіту український супутник «Січ-2-30».

Супутник запустять з бази міста Канаверал, що у Флориді (США), за допомогою ракети-носія Falcon 9. Місія має назву Transporter-3.

29-хвилинне вікно для запуску відкривається о 10:25 за місцевим часом, або 17:25 за київським.

Трансляцію запуску можна буде подивитися на каналі SpaceX у YouTube. Вона почнеться о 17:15 за Києвом.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

1
1

Коли Супутник сам запустить супутник? З супутниканутими ніколи!

1
1

Коли Україна сама запустить супутник? З майданутими ніколи!

ДН
до нижнього дебіла

Як тільки підпишеш дозвіл на використання тебе в якості супутника. Партак "СПУТНИК" на лоба, феєрверки, скотч і три антени - за наш рахунок.

1
1

Дай відповідь, дебіле, коли Україна сама запустить супутник?

1
1

Причепіть мені до башки три антени, забийте феєрверки у гузицю, на лобі набийте партак "СПУТНИК" - і я ним стану!

1
1

Коли Україна сама запустить супутник? З майданутими ніколи!

1
1

Але я з радістю сам стану супутником Землі. Тільки треба штук 20 феєрверків мені в дупу запхати, щоб надати необхідного прискорення.

1
1

Коли Україна сама запустить супутник? З майданутими ніколи!

ТІ
Трикратний ідіот повернувся

[img]https://cdn.iconscout.com/icon/premium/png-256-thumb/idiot-emoji-2208988-1843431.png[/img]

П
ПЕНСІОНЕРИ

ХАЙ ПОДОХНЕ В ВИГРІБНІЙ ХРОБАЧЛИВІЙ ГІВНОСМЕРДЯЧІЙ ЯМІ захлебнувшись кровью ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун ЗЕЛЕНСЬКИЙ напару З хряком ПОРОШЕНКОМ!!!!

Х
Х0-ХО

Я президентська клоунячя зеленська суч* гнида трикратно краду пенсії в пенсіонерів ! я зе-урод ще більше пи*діти буду! а мовчазне 72% бидло в стойлі на свої вухи мою лапшу мотає й смоктає бугага...яху-у-у...йо-хо-хо!!!!

ЯЗ
я зе-х*йло

я президентська клоунячя зеленська гнида трикратно краду пенсії в пенсіонерів ! я зе-урод ще більше пи*діти буду! а мовчазне 72% бидло в стойпі на свої вухи мою лапшу мотає й смоктає бугага...

ЗЗ
Закарпатець зелупи

Водки мені WARNING14.01.2022 21:47-ЗЕЛЕНСЬКОМУ червоному ЗЕБУЇНУ ВСЕ НІЯК НЕ ВГАМОВНОМУ !!!! НЕ ДОТРИМУЙТЕСЯ ДИСТАНЦІЇ й бийте мене прямо в пику трикратно крадущого пенсії та водяри налийте БО Я БУЙНИЙ ЗНОВУ ЗДІЙСНИВ ВТЕЧУ З ПСИХДИСПАНСЕРУ!!!! АБО стекломоя!!!! АБО хоть бояришніка как Мацквє на гастролях мнє налівалі і в лапті абувалі І НА БАЛАЛАЙКЄ ІГРАТЬ РАЗГРЄШАЛІ бугага!!!!

W
WARNING

[color=red][b][u]!!!! ТРИКРАТНИЙ ЗЕБУЇН ВСЕ НІЯК НЕ ВГАМУЄТЬСЯ !!!! ДОТРИМУЙТЕСЯ ДИСТАНЦІЇ !!!! [/u][/b][/color]

ЗВ
зеленський вибл*док

Водки мені WARNINGУ14.01.2022 19:33-ЗЕЛЕНСЬКОМУ трикратно крадущому пенсії налийте БО Я БУЙНИЙ ЗНОВУ ЗДІЙСНИВ ВТЕЧУ З ПСИХДИСПАНСЕРУ!!!! АБО стекломоя!!!! АБО хоть бояришніка как Мацквє на гастролях мнє налівалі і в лапті абувалі І НА БАЛАЛАЙКЄ ІГРАТЬ РАЗГРЄШАЛІ бугага!!!!

ЯЗ
я зе-х*йло

Водки мені WARNINGУ14.01.2022 19:33-ЗЕЛЕНСЬКОМУ трикратно крадущому пенсії налийте БО Я БУЙНИЙ ЗНОВУ ЗДІЙСНИВ ВТЕЧУ З ПСИХДИСПАНСЕРУ!!!! АБО стекломоя!!!! АБО хоть бояришніка как Мацквє на гастролях мнє налівалі і в лапті абувалі!!!!

W
WARNING

[color=red][b][u]ТРИКРАТНИЙ БУЙНИЙ ЗНОВУ ЗДІЙСНИВ ВТЕЧУ З ПСИХДИСПАНСЕРУ[/u][/b][/color]

ВК
вдавіться кровю

на всяку в клоуна-ЖИДА зеленського х.йню крадущого пенсії гроші є, а на пенсії підняти всим нема нікуя! це жидівский геноцид над пенсіонерами! чи реально прожити на 2-3тисячі пенсії без субсидії (в яких відмовлено) сплативши всі ком.послуги жкг і на харчі й ліки вже грошей немає!!! ЦЕ НАСТОЯЩИЙ ГЕНОЦИД НАД ЛЮДЬМИ ПОХИЛОГО ВІКУ ПРО ЯКИЙ ВСІ МОВЧАТЬ!!!! подавіться продажні уроди вкраденною з наших пенсій тисячею!!!

Я
Яху-у-у

я президентська клоунячя зеленська гнида трикратно краду пенсії в пенсіонерів ! я зе-урод ще більше пи*діти буду! а мовчазне 72% бидло в стойпі на свої вухи мою лапшу мотає й смоктає бугага...

ЯЗ
Я зеХUЙЛО лалала

Водки мені клоунУ-ЗЕЛЕНСЬКОМУ трикратно крадущому пенсії налийте!!!! АБО стекломоя!!!! АБО хоть бояришніка как Мацквє на гастролях мнє налівалі і в лапті абувалі!!!!

ЗВ
зеленський вибл*док

я клоун Зеленський краду трикратно пенсії й складаю враження нещирої і непорядно брехливої жидярної нелюдини. Мені б хотілося,щоб мені не завадили відбути свій довічний термін на нарах у параші до кінця подихання оскільки я точно ще найгірший як мінімум і для крадія пенсій хряка Порошенка, зрадника Кравчука,вбивці-замовника Кучми. Його обрали фальсифікаційно дермократично, таких злочинів трикратно пенсії крадійських як я янукович не вчиняв,тому треба дати можливість підорасу зеленському реалізувати свою підорну програму на нарах на параші,з якою я ішов в підораси,а за законом зони на це дається 50 років. Якщо хтось хоче здійснити державний переворот як порошенко,то це буде злочин не тільки проти мене і мого зе-бандитського слуго-клану узурпатора держави,а й проти моєї нікчемної кількості зе-слуг сатани...

Е
Еге

"весна прийде садиті будемо парашенка...?" і шо? хоч хтось вже сидить? (а вже пройшла і не одна) а трикратний крадій пенсій клоун зеленський бреше 72%му бидлу ажж запінився!!!

П
ПЕНСІОНЕРИ

із-з якою вдячністю року, що минув ТРИКРАТНИМ ОБКРАДАННЯМИ НАШИХ ПЕНСІЙ президдентним клоуном-ублюдком зеленським ми можемо бути??? ХАЙ ПОДОХНЕ В ВИГРІБНІЙ ХРОБАЧЛИВІЙ ГІВНОСМЕРДЯЧІЙ ЯМІ ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун ЗЕЛЕНСЬКИЙ напару З хряком ПОРОШЕНКОМ!!!!

С
Свідомий

і накуя їм така уркаїна? де зеленський бандит трикратно пенсії краде і десятки міліонів українців за кордоном працють не на свою державу! в нас держави вже нема бо керують нею захланно трикратно крадущі пенсії зелені бандитські змії-жиди!!! "щірі" українці посрали україну!!!

Л
Лоро

СIч тут, сIч там !

Читайте також