Сьогодні в Ужгороді покажуть фільм "Людський масштаб" про міський простір

9
0

Цієї п’ятниці ініціативна група "Інститут міста Ужгород" запрошує на перегляд фільму "Людський масштаб", що буде проводитися у закинутому посеред багатоквартирних будинків амфітеатрі, а саме позаду будинку за адресою вул. Капушанська 151.

– Документальна стрічка "Людський масштаб" (The Human Scale) режисера Андреаса Дальсгаарда присвячений темі людини у міському просторі. Сьогодні ми стикаємося з надмірною завантаженістю вулиць автомобілями, забрудненістю повітря, самотністю і серйозними проблемами зі здоров'ям через наш стиль життя. Але чому? Данський архітектор і професор Ян Гейл вивчав поведінку людини в містах протягом 40 років. Він документально підтвердив, що сучасні міста заперечують людську взаємодію. Також професор упевнений, що існує можливість будувати міста таким чином, щоб вони відповідали потребі у тісному спілкуванні.

Чи відповідає Ужгород таким потребам? Чи стосуються вказані проблеми і нашого міста? Чому у нашому місті існують закинуті громадські простори для спілкування між жителями? Чому такі місця є зокрема й у найбільш густонаселених районах міста? Усі ці запитання будуть порушуватися в обговоренні після фільму. Якщо вам важливо вийти за межі віртуального простору фейсбуку, знайти однодумців та приєднатися до команди ентузіастів нашого міста – приходьте на показ, – кажуть організатори.

Перегляд розпочнеться о 20:30.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також