Із російської неволі звільнили двох бійців загону Державної спеціальної служби транспорту.
Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький. Сьогодні з полону додому повернулися двоє закарпатців — бійці загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі.
Нагадаємо, сьогодні відбувся 76-й обмін полоненими, у рамках якого додому повернулися 160 захисників України.