Театральна весна починається від сьогодні

5
0

До Ужгорода приїжджають справжні зірки

Відкриття після вимушеної річної перерви найбільшої глядацької зали знову зробило Ужгород містом гастрольним. І дуже приємно, що на цей раз до нас у гості приїжджає не попса, а справжній ТЕАТР -- з цікавими спектаклями та відомими акторами.

У середу, 21 лютого, о 19.00 у рамках західноукраїнського туру на сцені Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру виступає неперевершена Ада Роговцева, легенда українського театру, у театральній фантазії Ігоря Афанасьєва за п’єсою Леоніда Зоріна „Варшавська мелодія”. Історія кохання, розділених кордонами, часом і обставинами людей, не може не хвилювати. До речі, за словами організатора гастролів Любові Оленчук, відбудеться і зустріч Ади Роговцевої з колективом найбільшого театру краю.

А з неділі почнуться чотириденні гастролі провідних акторів Київського театру імені Івана Франка. Які імена: Анатолій Хостікоєв, Богдан Бенюк, Наталія Сумська, Ольга Сумська, Євген Паперний!

Отож відкриття гастролей – у неділю, 25, лютого, о 18.00 знаменитою постановкою „Швейка”. А ще перед цим о 16.00 в приміщення облмуздрамтеатру відбудеться зустріч київських гостей із журналістами. У понеділок кияни покажуть п’єсу Джона Стейнбека „Про мишей і людей”, у вівторок -- італійську комедію „Синьйор з вищого світу”, а в середу – першу українську рок-оперу Юрія Рибчинського та Геннадія Татарченка „Біла ворона”. Спеціально на виставу про Жанну д’Арк ще під’їде чимало акторів.

Завдяки підтримці Адміністрації Президента України ужгородські гастролі відбуватимуться для глядачів за символічними цінами.

А вже 25 березня ужгородці зможуть побачити легендарну російську рок-оперу „Юнона і Авось” в постановці Санкт-Петербурзького державного театру рок-опери, єдиного на теренах колишнього СРСР. А в квітні нам обіцяють зустріч з ще одним театральним світилом – прем’єру „Маленьких подружніх злочинів” у постановці театру Романа Віктюка з Москви.

Олександр ГАВРОШ, "ЗІА "Простір".

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також