Тячівські депутати розширили Тереблю та підтримали жителів Солотвина

2
0

10 червня, відбулася шоста позачергова сесія Тячівської районної ради VI скликання.

Керував її роботою голова районної ради М.В.Данилюк. В роботі сесії взяв участь голова РДА, депутат обласної ради М.І.Шелевер, начальники управлінь та відділів РДА, прокурор району В.П.Братюк. На порядок денний були винесені такі питання: 

1.Про погодження Тереблянській сільській раді проекту із землеустрою з розширення меж населеного пункту села Теребля. 
 
2.Різне:           
 
- Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік. 
 
- Про внесення змін до Регламенту роботи Тячівської районної ради VI скликання. 
 
Сесію відкрив Державний Гімн України. Із першого питання виступив начальник міськрайонного управління Держкомзему у місті Тячеві та Тячівському районі Б.В.Немеш, співдоповідав заступник голови РДА Ф.С.Стан. Виступаючі відзначали, що розширення меж с.Теребля становить 592,58  га. Зокрема, Федір Степанович зазначив, що питання винесене на порядок денний сесії з огляду на те, що депутатські комісії облради, вирішуючи проблему відселення людей із карстонебезпечних зон смт Солотвино, зупинилися на с. Теребля, а саме – території колишнього радгоспу «Більшовик». Тут передбачено звести загальноосвітню школу, дошкільний навчальний заклад, побудувати необхідну інфраструктуру, а також побудувати нове солевидобувне підприємство, а у майбутньому – підземні відділення алергологічних лікарень. 
 
Сільський голова с. Теребля М.Ю.Цьока  поінформував депутатів про те, що відбулося засідання трьох робочих комісій облради. Питання розширення меж села розглядалося на двох сесіях сільської ради. 
 
– На сесіях звучали різні думки та пропозиції, однак прошу підтримати проект землеустрою щодо зміни меж Тереблі, – звернувся до депутатів М.Ю.Цьока. 
 
Депутат В.З.Мейсарош заявив, що фракція БЮТ утримається від прийняття рішення, оскільки немає генерального плану цієї території. 
 
Однак 46 депутатів проголосували за розширення меж с. Теребля, тож рішення було прийнято. 
 
З питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік» інформував заступник голови РДА О.Ю.Продан. Заслухавши його інформацію, районна рада проголосувала, зокрема, за збільшення обсягу видатків спеціального фонду головному розпоряднику коштів РДА на суму 763738 грн. на ліквідацію надзвичайної ситуації та першочергові заходи із забезпечення життєдіяльності населення смт Солотвино. Ці кошти буде спрямовано на проект зміни меж населеного пункту Нижня Апша, розробку проекту із вивчення зон зсувів, деформацій земної поверхні та проведення досліджень для розробки програми робіт з екологічної реабілітації території смт Солотвино, виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво ЗОШ та ДНЗ, водопроводу, системи водовідведення, прокладання ліній електропостачання, а також винос із зони можливого зсуву інженерних мереж ліній електропередач в смт Солотвино. 
 
З інформацією щодо питання «Про внесення змін до Регламенту роботи Тячівської районної ради VI скликання» виступили заступник голови РДА, депутат райради І.В.Дьолог та прокурор району В.П.Братюк. 
 
Наприкінці голова районної ради М.В.Данилюк оголосив про те, що троє депутатів – Олександр Руснак, Василь Варга та Василь Золотар виявили бажання приєднатись до фракції Партії регіонів у районній раді. 
 
Сесію завершив Державний Гімн України.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також