Тячівські тенісисти повернулися додому з нагородами

14
0

Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу «Подільська надія», який відбувся в м.Хмельницькому з 6 по 10 червня , знову довів, що в нашому місті підростає нове покоління юних тенісистів, яке в найближчому майбутньому гідно представлятиме Тячів на національній і (будемо сподіватися) на міжнародній арені.

Переможцями турніру у віковій групі дівчат до 12 років стали Юлія Пузик в одиночному розряді та пара Ю.Пузик – Р.Левицька – у парному. В цій же віковій групі третій призер в одиночному розряді – Романа Левицька. Друге місце у віковій групі дівчаток до 10 років посіла наймолодша учасниця турніру наша Мирослава Глібчук, поступившись тільки у фіналі змагань старшій на рік Яні Бресь з Хмельницького. Також третє, призове місце, зайняла пара дівчат Д.Пилип – Д.Фіцай. Отож, додому з нагородами повертаються всі 5 наших землячок !