Трагедія на Виноградівщині: Депутата сільради вбило струмом у власному городі

6
3

Біда сталася у селі Широке. 50-річний чоловік зранку пішов з газонокосаркою у свій город косити траву, але так і не повернувся – його вбило струмом.

Причиною смерті чоловіка у розквіті сил став обірваний провід високовольтної лінії, що проходить городами селян.

Мешканці села нарікають про проблеми з опорами — їх давно вже не обстежували.

Але найстрашніше, що жертв могло бути ще більше. Адже сусіди, що побачили лежачого чоловіка, кинулись його спасати й самі мало не загинули.

Сусід Микола перший кинувся на допомогу і отримав удар струмом, від якого його відкинуло і він ударився головою. Те саме сталося і з донькою пана Миколи, яка взагалі не пам’ятає що сталося з нею і його дружиною Світланою. У всіх трьох після цього проблеми з пам’яттю та синці на тілі.

Селяни стверджують, що загиблий телефонував електрикам і повідомляв напередодні трагедії про обірваний дріт, але приїхали вони лише після того, як сталася біда.

Голова ж села Іван Феєр каже, що 4 травня зранку загиблий телефонував йому, електрики приїхали у сільраду, щоб хтось показав місце обриву. Коли голова села кілька разів спробував додзвонитися до загиблого депутата, трубку вже ніхто не брав…
Закарпаттяобленерго запевнило, що проводить внутрішнє розслідування і опори, по мірі можливості замінюють по всій області.

Технічний директор Олександр Білак припускає, що опору могла пошкодити сільгосптехніка, яка працювала в городах.
Закарпатська поліція за фактом загибелі чоловіка відкрила кримінальне провадження за ч.1 статті 115, (умисне вбивство, з позначкою «нещасний випадок»). Слідство триває.

Чоловік у селі був знаною і поважною людиною – сільським депутатом. Проводжали його в останню путь усім селом.

Читайте також: На Берегівщині автівка смертельно травмувала хлопця і втекла. Оголошено план-перехват.

Коментарі

Б
Біда

При падінні проводу ліній 6, 10 кв вони можуть і не вимкнутись, а залишатись під напругою, такщо будьте обережні, краще відразу звоніть в обленерго і ні в якому випадку не підходіть ближче 8 метрів як мінімум до місця падіння, бережіть себе і близьких.

Ю
Юрий

Почему не сработала защита.

Т
то

та вже треба посадити когось, то ціни двигают, типирь людий убивають.І ниякий не нещасний випадок, то вбивство, а за то що лінія проходить по приватним городам, електрики мали би платити людям аренду землі.

Читайте також