Трагічна пожежа у словацькому Кошице: загинуло троє дітей. Підозрюють підпал (ФОТО)

9
6

У вівторок у словацькому місті Кошице сталася пожежа, яка завершилася трагічно. Хата, в якій проживала ромська сім'я, загорілася рано вранці. Батьки та четверо дітей змогли врятуватися від полум’я.

Утім інші діти - 1- річний Крістіан, 2-річна Крістіна та 3-річна Вікторія залишилися в палаючому будинку, де внаслідок пожежі обвалився дах. Жоден з дітей не вижив.

«Ми практично не контактували з цією родиною. Але дуже страшно, що там відбулося. Діти були гарними, завжди гралися на подвір'ї. Шкода дітей, вони не винні, що тут народилися", - каже один з сусідів.

Пожежники прибули на місце пожежі о 8-й годині ранку. Там виявили, що горить самовільна будівля, в якій не було ні водопостачання, ні газу, ні світла. Постраждалі стверджували, що їхні троє дітей пропали безвісти. На жаль, їх тіла без ознак життя було виявлено під час ліквідації та локалізації пожежі.

У поліції існує підозра, що мав місце підпал. Одного з підозрюваних, 30-річного чоловіка, було затримано. Але оскільки чоловік отримав значні опіки, то його доставили до лікарні.

Подібна трагедія сталася нещодавно на Закарпатті - на Перечинщині 1-річна дитина практично згоріла заживо у своєму ліжку. Тепер за це відповідатимуть батьки дитини.

Коментарі

ДК
До кацапських педерастів 15:45 ,16:40.

Як я і написав ,вже два русунських педераста 15:45 ,16;40 відмітилися ,насрали і кидаються гімном. Недаром Адольф хотів знищити унтерм еншів ,така нечисть не повинна топтати землю.

М
Мукачівець

Тільки сам маючи горе , можеш зрозуміти горе інших.

Н
Неадекват

Каратель , брат, не ганьби карателів настоящих. Ти тільки скиглиш, а ми у Білорусії цілі села спалювали\ Батальон \Nachtigal \

ДН
до назара

ти уже закінчив карати свою руку)

КЗ
Каратель закарпуцьких під*р*сів.

Якби таке сталося в закарпатті то вже в коментарях відзначилися би і кацапські свині і русунські дриштократи.

П
порошково

сумуємо всім селом

Читайте також