Транспортний колапс: сусідню із Закарпаттям Словаччину завалило снігом (ВІДЕО)

8
3

У мережі зявилося відео, як сотні машин не можуть роз'їхатися у Кошицькому краї.

Якщо ж у нас сьогодні зранку злива, то у словаків справжня зима.

Наразі у Кошицькому краї розгорнуті бази рятувальників, які допомагають автомобілістам дістатися до місць призначення.

Крім цього попереджають, аби люди утрималися від небажаних поїздок. Зокрема це стосується жителів гірських місцевостей, адже там погода лютує ще більше.Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

X
xxx

Пудгецкові алкаші глядають ПАЛИНКУ . Вшиткі малинько пяні а даякі і много пяні , одинокі і неопохмілені хтят упити задарь і не давати на бороду , вшитко суть не аномімно а кіть много упити то і опасно . Ти ся реєструй і дай нам грошей на палинку. ------ http://rusun-menjul.alkash.com

Р
РУСИН

Правда таку КОРІННУ АЛКАШНЮ ЯК Я поліція в Словаччині не жалує - за будь-які проступки товчуть мені хаотичну П'ЯНУ ХАРЮ . Правда до такого СОМАРА все одно не доходить .

Р
РУСИН

Це н е колапс , а звичайна поліцейська перевірка . Шляхи розчищені від великого снігу , рух нормальний. Звичайний тимчасовий затор із-за перевірки на covid-19, проїЗджаючих (від "проїЗд, їЗдити ...) і інших інспекторських заходів (емігрантів, контрабандистів, злочинців ....). Поліція в Словаччині оберігає і допомагає. А також , виявляє і проводить пррфілактику . Тому там не гинуть по декілька десятків громадян країни за добу , на відміну від хаотичної України.

Читайте також